Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
11 yıl ölü olarak yaşadı
02 Mayıs 2013 Perşembe 17:29

11 yıl 'ölü' olarak yaşadı

Öldü sanılarak kayıtlara böyle geçirilen Amerikalı bir kadın, iki çocuğunu geride bırakarak ortadan kaybolmasından 11 yıl sonra tekrar ortaya çıktı.

Polis açıklamasında, kadının 11 yıl süresince, restoran çöp kutularından beslenip köprü altlarında barınarak yaşamını sürdürdüğü belirtildi.

2002 yılında ortadan kaybolduğunda, biri 8 diğeri 12 yaşında iki çocuğu bulunan Brenda Heist adlı Amerikalı bir anne, kimliğini gizleyerek sürdürdüğü 11 yıldan sonra tekrar ortaya çıktı. Bahsedilen yılda kocasından boşanma davasıyla uğraştığı belirtilen kadının, mahkeme sonucunda kendisine barınma sağlanmayacağını öğrenmesinden sonra sırra kadem basmaya karar verdiği öğrenildi.

Pennsylvania'daki hayatından, işinden ve birlikte yaşadığı iki çocuğundan, arkasına bakmadan ayrılan kadın, Florida'da yeni bir yaşam sürdürmek için yollara düştü ve düştüğü yollarda da, ancak otostop çekerek Florida'ya ulaşabildi.

Heist'in 2002 yılında ortadan kaybolmasından sonra, boşandığı kocası yeni bir evlilik yaptı ve kadın, bir mahkeme kararıyla kayıtlara 'ölü' olarak geçirildi.

Polis açıklamasında, çocuklarından biri üniversite mezunu diğeri ise West Chester Üniversitesi öğrencisi olduğu öğrenilen kadının, 11 yıl süresince restoran çöp kutularından beslenip köprü altlarında barınarak yaşamını sürdürdüğü belirtildi.

DHA
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA