Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
17 yaşındaki kıza mastürbasyon dersi verdi
26 Mayıs 2013 Pazar 23:04

17 yaşındaki kıza mastürbasyon dersi verdi

Cinsel sorunlara bulduğu çözümlerle zaman zaman şimşekleri üzerine çeken Haydar Dümen bu kez...

Posta Gazetesi okurlarına cinsel sorunlarla ilgili önerilerde bulunan Dr. Haydar Dümen, bu sefer de 17 yaşında bir genç kıza tepki toplayan önerilerde bulundu. Kullandığı enteresan benzetmeler, değişik ifadeler sebebiyle ilgi toplayan ve hedeflere de sebep olan Dümen'in köşesinde, bu sefer de bir kıza genç bir kız nasıl mastürbasyon yapması gerektiğini tüm ayrıntılarıyla anlatması vatandaşların tepkisini çekti. Dümen’in okuru 17 yaşında olduğunu belirterek, "Bir türlü mastürbasyon yapmayı beceremiyor, zevk alamıyorum. Hayatımın baharında zevkten mahrum kalmak istemiyorum" diyerek Dümen'den yardım istiyor.

CİVCİV ÇIKACAK KUŞ ÇIKACAK

Dümen, okuruna şu cevabı veriyor: “Aman efendim, senin gibi genç, güzel, taze ve de koklanmamış gül çiçek elbette bu zevklerden mahrum kalmamalı. Hocan sihirli değneğiyle bir dokunacak, bakalım şapkadan neler çıkacak? ‘Civciv çıkacak, kuş çıkacak’ derken tavşan da siyam kedisi de çıkabilir. Ben elimden geleni yapacağım, ne çıkarsa bahtına.

Gelelim örtülü ödenek öder gibi örtülü önerilerimize; 17 yaşında tren kaçmadı. Gece hareket eden birine bin. Yataklı kompartımanın kapısını kilitle. Rayların tıkı tık eklem sesleri senin ritminin tempo ayarı olsun. Kapat gözlerini, hani o ikide bir yoluna çıkan, arsız yakışıklı var ya, onu düşün. Dur, çek elini oradan. Hayali de olsa önce onun elini tut. Ve şu okul işini falan konuşun, biraz muhabbet edin. Sonra vagonun sallantısına uy, bırak kendini, iyice gevşe. Yarı uyur, yarı uyanık duruma gel.

GÖZLERİNİ AÇMA

 

Yakışıklı gitmiş, iş sana düştü. Sen bir orkidesin, bunu unutma. Dalında koparma ki solmasın. Yapraklarını, dallarını okşa, anacağının başını sıvazladığı gibi ritmik hareketlerle orkideyi sıvazlamaya devam et. Sakın gözlerini açma. Nefesin tıkanmış gibi oluyorsa korkma. O sırada yaşadığın neyse aradığın oydu. Buldun işte. Şapkadan şimdilik tavşan çıktı, yıllar sonra civciv de çıkacak. Özellikle ona dikkat, bana teşekkür et."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA