Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
3 kilo altından kendine gömlek yaptırdı
16 Nisan 2013 Salı 17:26

3 kilo altından kendine gömlek yaptırdı

Hintli Datta Phuge, üç kiloyu aşkın altından yapılan ve 250 bin ABD Dolarına mal olan bir gömlek yaptırdı.

Hintli Datta Phuge, "görgüsüzlükte" sınırları aştı! Kendisine üç kiloyu aşkın altından gömlek yaptıran Phuge, "Neden?" sorularına, "Bazen neden bu kadar çok altın taktığımı soruyorlar. Ama bu benim rüyamdı. İnsanların farklı farklı amaçları olur. Bazıları gider bir Audi ya da Mercedes alır. Ben altını tercih ettim" cevabını veriyor. 

Phuge, gömleğine zarar gelmemesi hep bir korumayla dolaşıyor. Gömleğini giydiğinde iyi hissettiğini söyleyen Phuge'ye göre gömlek başarılarının bir simgesi.

"Üniversitedeyken, altın takınız varsa zengin bir aileden geliyorsunuz demekti. Bu nedenle 20 yaşından beri altın mücevher takmaya başladım. O zaman 10 ya da 15 gramlık mücevherler takıyordum" diyor.

Aslında Phuge varlıklı bir aileden gelmiyor. Servetini emlak işinden kazanmış, sonra da faizle borç vermeye başlamış. Şirketi kar ettiğinde, her altı ya da sekiz ayda bir altın takı alıyor. Bir sonraki hedefiyse, tamamen altından yapılmış bir cep telefonu ve bir çift ayakkabı.

Phuge bu kadar çok altınla kadınları etkilemeye çalıştığı iddiasını da reddediyor ve mutlu bir evlilik sürdürdüğü eşinin de 500 kilo altını olduğunu söylüyor. (BBC Türkçe)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA