Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
7 adımda size aşık olmasını sağlayın!
10 Ekim 2014 Cuma 14:26

7 adımda size aşık olmasını sağlayın!

Aşk ne yazık ki ısmarlama olmuyor ama ilgisini çekmeyi başarabilirseniz, erkeklerin çok da bağlaması zor canlılar olmadığını göreceksiniz.

Uzak durun!

Tamam, başlangıç olarak biraz sert kaçtığını kabul ediyoruz ama inanın bu durumun getirilerini kısa vadede göreceksiniz. Üzerine düşmeyin, sürekli arayıp ya da yazıp onu bunaltmayın. Onun sizi hatırlamasını bekleyin. Her zaman onun yazmasını bekleyin demiyoruz tabii ama, en azından ilk hatırlayan taraf hep siz olmayın.

İlk Adımlar!

Kadınların üzerine yapışan "ilk adımı kadın atmamalı!" durumunu desteklemediğimizi söylersek, yalan olur. İlişkiye başlamak için heyecanlı olduğunuzu biliyoruz ama ona biraz zaman verin, sizin bu konuda heyecanlı olmanız onu korkutup kaçırabilir. Ve iş ciddiye bineceği anlarda erkeklerin kaçmaktan iyi yapabildiği başka bir şey yoktur! 

Gizemli Olun!

Dediğimiz gibi, erkekler çözmesi zor varlıklar değil, aksine oldukça da basitler. Eğer ona, onu ne kadar istediğinizi belli ederseniz; sizi elinin altında düşünebilir. Ya da ilginiz onu şımartabilir. Normalde sizden iyisini bulamayacak bile olsa, meydana gelen özgüven patlamaları sizi şaşırtacaktır! Bu nedenle size olan ilgisinden emin olana kadar onu ne kadar çok sevdiğinizi apaçık belli etmezseniz daha iyi..

Hayatınızı ihmal etmeyin!

Yanında ya da hayatında güçlü biri olsun kim istemez ki? Arkadaşlarınıza, sosyal yaşantınıza zaman ayırın. Tüm hayatınız asla O'ndan ibaret olmasın. Sizin onsuz da keyifli bir yaşantınız olabileceğinin farkında olsun. Hobilerinizi, işinizi, sevdiklerinizi geri plana atmamaya çalışın. Bu durum ona kaybetme korkusu, sizeyse onu kazandırır!

Fikirlerini Önemseyin!

Bunu söylememize tabii ki gerek bile yok. Eğer onu seviyorsanız, fikirlerini önemsiyorsunuzdur. Demek istediğimiz; bunu ona belli edin. Kararsız kaldığınız bir konu hakkında fikrine danışabilir, ya da çözemediğiniz bir problem için ondan yardım alabilirsiniz. Bu ona kendini güçlü hissettirecektir ve size yardımcı olabildiğini bilmek onu size daha da yaklaştıracak!

Kıskandırmak ya da kıskandıramamak...

Kıskançlık oyunları keyifli olabilir ama bunun dozunu ayarlayamazsanız basit bir hal alır ve basitleşmiş kıskandırma çabaları sizi komik bir duruma düşürebilir. Üstelik erkekler de bundan pek hoşlanmazlar. Bunları fazla abartmadan şakayla karışık yapabilir ya da bambaşka bir şeyden bahsediyormuş gibi hikayenizin alt metnine gizleyebilirsiniz. Konu kıskançlık olduğunda, onlar o gizli metni bile bulur çıkarır, merak etmeyin!

Kendinizi ihmal etmeyin!

En önemli etken bu olmalı. Dış görünüşe önem vermiyorum diyenlerin bile bunu aslında önemli bulduklarına inanıyoruz. Erkekler bakımlı kadınlardan her zaman hoşlanır. Bunun için onları suçlayamayız, hem kim hoşlanmaz ki? Full makyajlı dolaşın demiyoruz tabii ama en azından bir maskara ve biraz bronzer sürmenin ayrıca saçlarınızı şekillendirmenin sizi zorlamayacağına eminiz!

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA