Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Alexden Aziz Yıldırıma cevap
07 Kasım 2015 Cumartesi 12:52

Alex'den Aziz Yıldırım'a cevap

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, kendisine 2008 yılında oynanan Sevilla maçının primini vermediği suçlamasını yönelten Alex de Souza'yı hedef aldı. Brezilyalı efsane, sert açıklamaya sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

Aziz Yıldırım ile Alex de Souza arasındaki gerginlik sürüyor... Fenerbahçe formasını 8 yıl giyen eski takım kaptanı, Başkan Yıldırım'ın yayınladığı belgeler sonrası "Kulüpten hakkım olmayan bir sent bile istemedim ama taahhüt edilenin de hesabını sordum" ifadelerini kullandı.

Sambacı'nın, Fenerbahçe Başkanı'nın yayınladığı imzalı 'prim' belgelerine, instagram'dan aynı şekilde belgeler ile karşılık vermesi dikkati çekti. 

Alex'in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama şöyle:

"Aziz Başkan, 2004-12 yılları arasında büyük bir tarih yaşadık. Bazı anları olumlu bazı anları olumsuzdu. Ama hayat da böyledir zaten ve spor da farklı değildir. Şimdi ben Brezilya'da döneminizde kulübümün bütün sporlarda bir çok kupalar kazanmasını istiyorum. Fenerbahçe ile bizzat para konusunu sadece 2011-2013 dönemi sözleşme yenilenmesinde konuştum. Daha öncesi ile hep Juan Figer ilgilendi. Kulüpten hakkım olmayan bir sent bile istemedim ama kulüp ve başkanın taahhüt ettiğinin de hesabını sordum. Belki kendisi para ile performans arttırabileceğini düşünüyordu ama benimki hiç paraya bağlı değişmedi.

Trivela sitesinde benim röportajımı nasıl tercüme ettiler bilmiyorum ama sadece Sevilla maçı devre arasında olan bir olayı anlattım. Beni devamlı itham ettiği gibi parayı düşünen birisi olsaydım beni göndermek istediğinde Türkiye'de kalmayı seçerdim ya da hâlâ futbol oynuyor olurdum.

Hikayeler anlatılır ve herkes duymak istediği şeklini duyar. Başkan, benim imzam 2004 yılında gelirken attığım ve 2012 yılında ayrılırken attığımla aynı, hiç değişmedi. Bakın ve ne sonuç çıkarılması gerekiyorsa çıkarın. Size mutluluklar dilerim Başkan. Ben olumlu şeyleri aklımda tutmak istiyorum. Kulübümün hep en iyi olmasını dilerim. Fenerbahçenin katıldığı bütün turnuvaları kazanmasını umarım."

ale.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA