Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Alişan mekan bastı
13 Nisan 2013 Cumartesi 15:50

Alişan mekan bastı

Demet Akalın"ın kardeşinin attığı tweet Alişan'ı çıldırttı. Alişan ve arkadaşları, Akalın ve eşinin eğlendiği mekana baskın yaptı

Türkiye Müzik Ödülleri adıyla ilk kez gerçekleştirilen törenin ardından gerçekleştirilen after partide gergin anlar yaşandı. Ünlü türkücü Alişan'ın attığı bir twit Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'u adeta çılgına çevirdi. Demet Akalın'ın 4 dalda aday gösterilip sadece en iyi şarkı dalında ödül almasını ''acıyor... acıyor... acıyor...'' twiti ile yorumlayan Alişan, Okan Kurt ve Demet Akalın'ı çılgına çevirdi. Twitter hesabından Alişan'a meydan okuyan Okan Kurt, Alişan'ı düelleyo davet etti. O anlarda arkadaşları ile birlikte Etiler'de bir çorbacıda çorba içen ünlü türkücü, beraberindekilerle birlikte apar topar yeğenine ait araca binip mekandan ayrıldı. Kendi aracını çorbacının önünde bırakan Alişan'ın oldukça gergin olduğu dikkatlerden kaçmazken, beraberindekilerin de oldukça sinirli oldukları göze çarptı. Attığı manidar twitin ardından kendisine hakaret eden Okan Kurt ile ilgili  yöneltilen sorular karşısında sessiz kalmayı yeğleyen ünlü türkücü twitter hesabında ise, hakaretlerin çıktılarını aldığını Okan Kurt hakkında yasal işlem başlatacağını ''bebenin biri twit atmış... Çıktısı da alındı savcılıkta görüşürüz bebe'' sözleri ile duyurdu.

KARŞILIKLI MASALAR

Alişan ve beraberindekiler soluğu Akalın'ların eğlendiği mekanda aldı. Alişan, Okan Kurt ve Demet Akalın"ın oturduğu masanın tam karşısına oturdu. Alişan, mekan içinde uzun süre Okan ve Demet çiftinin masasından gözünü ayırmadı. Gergin geçen saatlerde Demet Akalın ödülünü Sortie'de Türkan'ı seslendirirken kutlarken, Alişan'ın sahneye sırtını döndüğü gözlemlendi. Gerginliğin farkında olan mekan işletmecileri ise güvenliği hat safhaya çıkartırken, Akalın'ların locasının etrafında 5 güvenlik görevlisi hazır kıta bekledi. Ünlü yapımcı Can Tanrıyar ve işletmeci Özgür Aras'ın da localar arası mekik dokuması dikkat çekti.

GERGİN YÜZLER

Yaklaşık 3 saat süren gergin eğlenceden ilk ayrılan Demet Akalın - Okan Kurt çifti oldu. Kendilerine yöneltilen ''Alişan'ı tehdit ettiğiniz söyleniyor. Twitter savaşı içerde de devam etti mi?'' sorularına soruya yanıt vermeyen ikilinin gerginlikleri yüzlerine yansırken, ikiliye Aynur Aydın, Gökhan Tepe gibi isimler eşlik etti.

Akalın çiftinden yaklaşık  20 dakika sonra mekandan ayrılan Alişan ise twiter gerginliği ile ilgili sorular karşısında önce 'yok öyle birşey' dedi ve büyütülecek birşey olmadığını söyledi. Beraberindekilerle birlikte mekandan ayrılan Alişan ise rahat tavırlarıyla adeta Okan Kurt'a mesaj vermiş oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA