Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Arda maç sonrası isyan etti!
27 Mart 2013 Çarşamba 13:39

Arda maç sonrası isyan etti!

'Bunun adı şanssızlık değil, beceriksizlik'

Milli Takım adına gecenin en istekli ismi olarak dikkat çeken Arda, “Üzüntüden ağlamaklı gibiyim. Bunun adı şanssızlık değil, kelimenin tam anlamıyla beceriksizlik” dedi.

Arda Turan, 1-1’lik beraberliğe isyan etti. Gecenin en çalışkan ve istekli oyuncusu olarak ön plana çıkan Kaptan, “Üzüntüden ağlamaklı gibiyim. Bu aldığımız beraberliğin ardından, elemeler için verdiğimiz koskoca 2 yıllık emek boşuna gitti, gidiyor gibi... Bana kalırsa, Macaristan karşısında çok etkili bir futbol ortaya koyduk, ama bunu ne yazık ki sonuca, skorborda yansıtamadık. Fakat bunun açıklaması da sadece şanssızlık değil, kelimenin tam anlamıyla beceriksizlikti” diyerek hem üzüntüsünü dile getirdi hem de özeleştiri yaptı.

‘Sorumluluk eşittir...’

90 dakika boyunca yakaladıkları fırsatları değerlendiremediklerini belirten Arda Turan sözlerini şöyle noktaladı: “Kale önünden golü atamıyorsan, bunun adı beceriksizliktir. Bu, bir takım oyunu ve hepimizin burada sorumlulukları eşit. Semih’in yediğimiz golde yaptığı hata, herhangi bir mücadelede her futbolcunun başına gelebilecek bir hata. Önemli olan takım olarak ne yaptığımız. Söylenecek fazla bir şey, çok üzgünüz.” 


FANATİK

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA