Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AVEK Magazine 1. yılını kutluyor
29 Ekim 2015 Perşembe 11:58

AVEK Magazine 1. yılını kutluyor

Avek Otomotiv’in otomobil tutkusunu yaşamla birleştiren dergisi Avek Magazine, yayın hayatında birinci yılını geride bıraktı.

Avek Otomotiv’in müşterileriyle olan iletişimini artırarak geliştirmek için hayata geçirdiği; Avek Magazine ilk yılında müşterileri ve otomotiv sektörü tarafından büyük ilgi gördü.

Her sayısı 10 bin adet basılarak, Avek’te servise gelen ve yeni araç alan müşterilere sunulan Avek Magazine’in yaklaşık iki bin adedi kurye ile sadık müşterilere ve sektörün önde gelen isimlerine gönderilmektedir.  

Avek Magazine, ilk yılında otomotiv sektörünün yanı sıra iş ve sanat dünyasından alanında öncü, başarılı birçok ismi konuk etti. Avek Magazine’in röportaj ve söyleşi sayfalarına otomotiv sektöründen sanat dünyasına birçok isim konuk oldu.

6 SAYIDA 24 YENİ MODEL YER ALDI

Volkswagen Binek, Audi, SEAT, Skoda ve Volkswagen Ticari markalarının, Türkiye pazarında satışa sunulan en son modelleri Avek Magazine’in sayfalarını süsledi. Avek Magazine’in okurları bu markaların yeni modellerini ve model yeniliklerini yakından takip etme fırsatına sahip oldu. Derginin ilk altı sayısında toplam 24 yeni modele yer verildi.

Avek Magazine’in gezi sayfalarında ülkemizin farklı noktaları ve dünyanın farklı şehirleri hakkında gezi notları paylaşılarak; geziseverlere alternatif gezi rotaları sunuldu. Lezzet tutkunları için İstanbul’da yer alan farklı lezzet noktaları da Avek Magazine’in sayfalarında yer aldı.

Bu konuların dışında Avek Magazine, kültür & sanat, moda, teknoloji alanındaki ve otomotiv sektöründeki son gelişmeleri okuyucularına aktardı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA