Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Beklenen Vespa 946 geldi
06 Temmuz 2013 Cumartesi 11:17

Beklenen Vespa 946 geldi

Vespa'nın tarihini yeniden canlandıran çok özel tasarımı Vespa 946, tüm dünyayla aynı anda Türkiye'de meraklılarıyla buluştu.

Vespa'nın tarihini yeniden canlandıran çok özel tasarımı Vespa 946, Bebek Luccaída gerçekleştirilen partiyle tüm dünyayla aynı anda Türkiyeíde meraklılarıyla buluştu. 4 Temmuz gecesi gerçekleşen partiye Vespa dostları, motosiklet dünyasını yakından takip eden özel davetliler ve tasarım aşıkları yoğun ilgi gösterdiler.

Vespaínın doğduğu 1946 baharında yaratılan ilk orijinal ürünü MP6 prototipi referans alınarak tasarlanan Vespa 946, Ferco Motoríun düzenlediği partiyle tanıtıldı. Nesiller boyu stil ve yaratıcılık simgesi olan Vespaínın en yeni modeli Vespa 946 gelenek ve yeniliği bir arada sunan tasarımı ve ileri teknolojisiyle davetlilerde hayranlık uyandırdı.

Cemiyetin önde gelen isimlerinin katıldığı gecede Ferco Motor Genel Müdürü Ufuk İncecik Vespaínın her zaman bir ulaşım aracından fazlası olduğunu vurguladı. 'Vespa 1946'dan beri milyonlarca kişi için vazgeçilmez bir yol arkadaşı olmaya devam ediyor. Tutkunları arasında John Wayne, Audrey Hepburn, Salvador Dali, Charlie Chaplin gibi unutulmaz isimler bulunuyor. Vespa 946 kullanıcılarına ilk modelin nostaljisini sunarken eşsiz stili ve çevreci özellikleriyle fark yaratıyor' dedi.

Adeta bir geleceğe dönüş operasyonu yaparak üretilen Vespa 946 mücevheri andıran gövdesiyle tüm modeller arasında öne çıkıyor. Tasarımında var olan tarihi dokunuşu, üst düzeyde performans ve az yakıt tüketimiyle birleştirerek benzersiz bir deneyim fırsatı sunuyor. Şimdiye kadar üretilmiş tüm modeller arasından kolaylıkla ayrışan Vespa 946 yıllar boyunca ortaya çıkan en iyi Vespa karakteristiklerini kendinde topluyor ve tüm bu özellikleri hayranlık uyandıran bir şekilde birbiriyle harmanlıyor.

 Vespa 946'lar  9bin 720 liradan satışa sunuldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA