Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bengüye büyük sürpriz
09 Mayıs 2013 Perşembe 13:32

Bengü'ye büyük sürpriz

Geçtiğimiz ay şok bir kararla ilişkilerine nokta koyan Bengü ve Akın Altan ikilisinin arasındaki buzlar yavaş yavaş eriyor.

Etiler Vitrin'de sahne alan Serkan Kaya'yı dinlemeye gelen Akın Altan ayrıldığı sevgilisi Bengü'nün sürprizi ile adeta havalara uçtu. Yakın arkadaş grubu ile birlikte Etiler Vitrin'e gelen Akın Altan gecenin ilerleyen saatlerinde ayrıldığı sevgilisi Bengü'nün mekana gelmesiyle birlikte adeta çiçek açtı.

Aynı masada yan yana yaklaşık 3 saat boyunca Serkan Kaya'nın şarkılarına eşlik eden ikilinin yakınlaşmaları ve çizdikleri portre ilişkinin yeniden başlayacağına işaret ederken, özellikle romantik şarkılarda birbirlerine sarılan Bengü ve Akın Altan deyim yerindeyse hasret giderdiler.

Yaptıkları basın açıklamasıyla ayrılıklarını kamuoyuna duyurduktan sona birbirleri ile hiçbirşekilde aynı mekanlarda pişti olmayaya gayret gösteren ve birbirleri hakkında kesnlikle konuşmayan ikiliye yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre ilişkinin tekrar başlaması an meselesi.

Yaklaşık üç saat birlikte eğlendikleri mekanı ayrı ayrı terk eden ikiliden ünlü popçu Bengü kendisine yöneltilen barışma soruları karşısında konuşmak istemezken basın mensuplarının ısrarları karşısında ''sizi gül almak istiyorum'' szölerini sarf etti. Bir muabirin ''bizde aldığınız o gülü sizin adınıza akın beye vermek istiyoruz'' sözlerine ise tebessüm ederek karşılık verip tek başına evinin yolunu tuttu.

Mekandan yakın arkadaşı Sercan taşdelen'in aracı ile ayrılan Akın Altan ise ''hayırlı olsun, barışmışsınız'' sözlerine ''çok sağolun'' karşılığını vererek bir anlamda barışmayı ilk doğrulayan taraf oldu. (Recep Aslan)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA