Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bloom için şıklık yarışı
23 Mayıs 2013 Perşembe 14:04

Bloom için şıklık yarışı

Magnum 2013 yılı marka yüzü olan Orlando Bloom'un onur konuğu olduğu Esma Sultan Yalısı'ndaki partide şıklık yarışı vardı.

Geceye Orlando Bloom, Selma Ergeç, Tülin Şahin, Bade İşçil nişanlısı Malkoç Sualp, Ezgi Eyüboğlu, Hacı Sabancı, Sedef Avcı, Kıvanç Kasabalı, Selin Demiratar, Sinem Öztürk ve İrem Sak gibi ünlüler katıldı.

orlando-bloom-(29)-002.jpg
 
Çayı çok sevdim

"Türkiye'yi nasıl buldunuz?" sorusuna Orlando Bloom, "Çok beğendim. Burada olmak çok keyifli" dedi. Türkiye'de en çok çayı sevdiğini söyleyen Bloom, "Çayı çok sevdim. Bir İngiliz'im sonuçtaÖ Çayınızı seviyorum" diye konuştu. "Oyunculuk teklifi gelse kabul eder misiniz?" sorusuna Bloom, "Çok güzel bir ülke çok güzel bir şehirÖ Böyle bir teklif keyifli olurdu" şeklinde konuştu. "Türkiye'ye gelmeden önce ön yargılarınız varmıydı?" sorusuna Bloom, "Çok fazla şey bilmiyordum. Kültürel zenginliğini duyduğum bir şehirdiÖ Tarihi hakkında bir şeyler duyduğum şehirdi. Genel bilgilerim var ama fazla bir bilgi olduğum ülke değildi" dedi.
 orlando-bloom-(95).jpg


Orlando Bloom ile tanışma zamanı gelmişti

Bloom ile reklam karşısında geçecek olan Selma Ergeç ise partiye katılmadı. Ergeç sadece basın mensuplarına poz ve sorularını yanıtladıktan sonra geceye dahil olmadı. Ergeç sabah erken saatlerinde reklam çekimi olduğu için partiye katılmadığını söyledi. Orlando Bloom ile sabah basın toplantısında karşılaşması sorulmasına Ergeç, "Sizler önüne çıkınca daha çok heyecan oluyor. Orlando Bloom olsun olmasın. Ama tanışmamız iyi oldu. Orlando Bloom ile tanışmamınız zaman gelmişti" dedi. Bir muhabirin, 'Biz daha mı çekiciyiz' demesi üzerine Ergeç kahkaha krizini girdi. Orlando Bloom ile kamera karşısına geçmesine Ergeç, "Hem beğendim marka ile iş yapıyorum. Beğendiğim bir oyuncu ile böyle bir şans yakaladığım için çok mutluyum" dedi.  Muhteşem Yüzyıl dizisinden sezon sonunda canlandırdığı Hatice Sultan karakterinin öleceği haberlerine Ergeç, "Evet. Doğrudur" diyerek sezon sonunda diziden çıkacağını söyledi.

orlando-bloom-(110).jpg
 orlando-bloom-(89).jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA