Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu erkeklerden uzak durun
06 Nisan 2013 Cumartesi 11:27

Bu erkeklerden uzak durun

Başlangıçta sizi etkilemek için mükemmel insanı oynayan erkekler, zamanla gerçek yüzlerini ortaya çıkarırlar. İşte uzak durulması gereken 4 erkek tipi.

Hayatınız boyunca ideal erkeği bulmak için çabalarsınız. Ruh eşinizi bulmak için, birçok ilişki denemesinde bulunur, birçok erkekle flört edersiniz. Nasıl birini aradığınıza er ya da geç sonunda karar verirsiniz. Ancak, sizin için en ideal erkeği aramak için çıkacağınız yolda, özellikle uzak durmanız gereken 4 erkek tipi vardır. Bu erkekler, sizi etkileyebilmek için, önce mükemmel erkeği oynarlar fakat zamanla gerçek renklerini belli etmeye başlarlar. Bu durumda, hiç düşünmeden ve oyalanmadan bu erkeklerden uzaklaşmanızı öneriririz. İşte uzak durulması gereken 4 erkek tipi:

BELEŞÇİ

İlk birkaç buluşmanızdan sonra, cüzdanını asla yanına almayan ve bir dilim pizza da yeseniz, sinemaya da gitseniz, romantik bir yemeğe de çıksanız, her zaman parayı size ödetmeye çalışan erkekten mutlaka uzak durun. Tabi ki arada sırada erkek arkadaşınızın hesabını ödemenizde bir sorun yok ama siz her zaman para ödeyen taraf oluyorsanız, cimri ve beleşçi bir erkekle berabersiniz demektir. Bu erkek, sizi sömürmeden ve kalbinizi kırmadan, bu ilişkiyi bitirmeniz, sizin için iyi olacaktır.

KANEPEDEN VAZGEÇEMEZ

Erkek arkadaşınız, ilk buluşmanızda, idealleri ve yapmayı planladığı projeleri hakkında konuşarak, sizi çok etkileyip, aylar geçmesine rağmen, video oyunu oynamak, dışarıdan yemek ısmarlayıp ve kanepede yatmak dışında bir şey yapmıyorsa, işte burada çok büyük bir sorun var demektir. Tembel bir erkeğin, iş bulmaya motivasyonu ve hiç niyeti yoktur. Bu durum sürmeye devam ediyorsa, erkek arkadaşınız iş konusunu hiç açmıyor ve iş aramak için pek de hevesli gözükmüyorsa, bu ilişkiyi bitirmenizi ve biran önce oradan uzaklaşmanızı tavsiye ederiz.

VARSA YOKSA İŞ

Tembel erkeğin zam zıttı olan bu erkek, harika bir iş, yüksek bir kazanç ve parlak bir geleceğe sahip olsa da, asla size ayıracak vakti yoktur. Sizin yanınızdayken de sürekli işten konuşur. Pahalı hediyeler ve lüks restoranlarda yenilen yemeklerle sizi etkilemeye çalışsa da, işler ciddiye binmeye başlayınca, sizden çok kariyerine odaklanacaktır. Eğer böyle bir erkekle birlikteyseniz, her zaman onun için ikinci planda olmaya alışmanız gerekir.

BÜYÜMEYEN ADAM

Bazı erkekler asla büyümez ve olgunlaşmazlar. İlk başta çok çekici gelen bir erkek, eğer yeterli olgunluğa sahip değilse, bir süre sonra çok rahatsız edici olabilir. Bu erkeğin tek istediği eğlenmektir ki bu ilk başlarda eğlenceli gelse de, bu erkek, birlikte yaşamaya başlayınca, finans, evlilik, aile kurmak, kira gibi sıkıcı konular konusunda konuşmak istemeyecektir. Eğer uzun süreli ve ciddi bir ilişki arıyorsanız. Bu erkek tipi, hiç size göre değil demektir. Kendiniz için ideal erkeği bulma yolunda, birçok kalp kırıklığı ve gereksiz ilişki yaşayabilirsiniz. Fakat yukarıda bahsettiğimiz erkeklerden uzak durarak, bu süreci daha kolay hale getirmeniz mümkündür.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA