Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Burcuna göre ondan nasıl sevgili olur?
10 Şubat 2015 Salı 12:20

Burcuna göre ondan nasıl sevgili olur?

"Burcuna göre ondan nasıl sevgili olur? "sorusunun cevabı bu yazıda...

Astroloji çarkındaki 12 burç, karşısındakini etkilemek ve elde etmek için türlü oyunlar oynayıp, stratejiler uygular. Pek tabii, her burcun yoğurt yiyişi farklıdır. Özelikle hoşlanma aşamasındaki evre her burç için farklı bir macera demektir.

KOÇ BURCU

O, aşk klasmanında burçlar kuşağının assolistidir. Bu yüzden çevresindeki en dikkat çekici kişinin, kendisini seçmesini arzu eder. Assolist olmasından dolayı onun şanına yaraşan, onu taşıyabilecek niteliklere sahip bir sevgilisi olsun ister. Size âşık olmuşsa, onunla sevgili olduğunuzda ne gibi ayrıcalıklarınız olacağını cüretkârca sergileyebilir. Üzerine titrenmesinden hoşlanır ancak üstüne düştüğünüzde size duyduğu ilgiyi kaybetmesi de doğaldır. Bu  durumu dengeleyen biri, Koç burcu ile kızgın sulardan serin kumlara atlayabilir.

BOĞA BURCU

12 burcun kahramanı karşınızda! Kadın ya da erkek fark etmez, etrafınızda sizi koruyan bir “Bodyguard” istiyorsanız ondan daha iyisini bulamazsınız. İlk başlarda sizi sarhoş edecek bu sahiplenici tavırlar, bir süre sonra sıkılmanıza hatta camı açıp avazınız çıktığı kadar bağırmanıza sebebiyet verebilir. Eğer onu etkilemek istiyorsanız, fiziksel ihtiyaçlarını karşılamak birinci ödeviniz olmalı. Boğa’nın kalbine giden yolun midesinden geçmesi de artık bir sır değil.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu sevgili adayı her dansa eşlik etmeye hazır bir partner gibidir. Modunuza uyar, kendinizi iyi hissetmeniz için müziği değiştirir ya da sizin ritminiz neyse ona göre figürleri ayarlamaya çalışır. Ancak, “Umut fakirin ekmeğidir” sözünü özümsediğinden, önce sizinle dans edecekmiş gibi davranıp sonra sizi müziğin içinde tek başınıza bırakabilir. Sorduğunuzda kendi kendinize gelin güvey olduğunuzu belirtir. Ona kendine ait bir alan bıraktığınız sürece aşkınızda sorun çıkmayacağına emin olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Su grubunun bu güzide burcu uzaktan sakin bir göle benzese de, “Durgun su derindir” sözünü yeniden anımsatır. Zira, karşınızdaki burç pek çaktırmasa da son derece alıngan ve kıskançtır. Sizi tavlayana kadar ne istiyorsanız yerine getirir; başınızdan taç yaprakları döker, elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmaz. Ancak kıskaçlarını geçirdiğinden emin olunca sizden talepleri bitmek bilmez, halinizden tavrınızdan şikâyet edip kafanızı ütülemekte üstüne yoktur.

ASLAN BURCU
Aslan burcu, aşk oyunlarına oldukça kibar bir girizgâh yapar. Çapkın tavrı ve tatlı diliyle bir de bakmışsınız kırmaya üşendiğiniz kabuğunuzu çatlatmış, ona doğru koşuyorsunuz. Sizi sürekli güldüren bu sıcakkanlı insanın ters tarafına denk geldiğinizde ise feleğinizi şaşırmanız işten bile değildir. Zira cinsel anlamda reddedildiğinde bunu memleket meselesi haline getirecek ve kendini kötü hissettiğinden sizden ışık hızıyla uzaklaşacaktır. 
 

BAŞAK BURCU

Zodyak tarihine adını “kontrol uzmanı” olarak altın harflerle yazdıran burç Başak’tır. Bu yüzden kendini birine her anlamda teslim etmesi çok zor aşamalardan sonra gerçekleşebilir. Bir başak insanını tav etmenin yolu onun sizi kontrol etmesine izin vermektir.  Sizi kontrol etmesi kendini teslim etme riskini göze almasına sebep olacaktır. Nedensiz küsüp gitmelerine, soğuk davranışlarına takılmazsanız evlilik yolunda yürümenize engel kalmaz.

TERAZİ BURCU

Karda yürür ancak izini belli etmez Terazi insanı, kafasına koyduğu insanı tav etmek için türlü manevralar peşinde koşmaktan kaçınmaz. Güzelliğe olan düşkünlüğü aradığı insanda da bunu kriter haline getirebilir. En azından onun gibi aynalarla dost olmayı bilmek, kendine özen gösterip sevmek mühimdir. Terazilerin mükemmel blöfçülerden olduğunu unutmamak flört aşamasında işinize yarayabilir.

AKREP BURCU
Akrep burcu, birine âşık olmaz; ona kafayı takar. Size kafayı takmışsa onda bağımlılık yapmışsınız demektir. Size olan yaklaşımı bir alkoliğin içkiye olan zaafı gibi çaresizleşecek hatta bu yolda alkol komasına girmeyi bile isteye kabul edecektir. Radarlarınız açıksa size olan tutkusunu sözlere bile dökmeden anlayabilirsiniz. Seks içgüdüsü çok güçlü olan akrepler aynı zamanda çok da kıskançtırlar. Bazen size olan aşkından kurtulmak için kendi kendini de zehirleyebilir.

YAY BURCU
Yay burcu insanı sizi gözüne kestirmişse,  heybesinde taşıdığı oku fırlatarak sizi Eros’un vurmasından daha beter hale getirebilir. Hedefini asla ıskalamayan Yay’lar aşkı seven ve aşkla yaşayan tipler olduklarından onsuz yaşamaları pek mümkün değildir. Ancak aşkları bittiğinde o keskin nişancının kafa karıştırıcı ve soğuk birine dönüştüğünü tecrübe edebilirsiniz. Sizden ayrılsa da bir gözü hep arkada kalacaktır. Bu yüzden onu özlediğinizi belli etmek aşkınızı yeniden alevlendirmeye yardımcı olabilir.

OĞLAK BURCU
Zodyak’ın ağır abileri, kendilerini öyle ciddi düşüncelere kaptırırlar ki, size aşık olduklarını bile sonradan anlayabilirler. Bu yüzden yavaşlıkları sizi şaşırtmamalıdır. Oğlak insanı dışarıdan çok soğuk görünse de, kalbinin kapılarını açtığında zengin iç dünyaları başınızı döndürebilir. Ancak her daim kıymet kadir bilmeniz ve dürüst olmanız gerekir. Yoksa anlayamadığınız bir şekilde hayatınızdan gittiğini tecrübe edebilirsiniz.

KOVA BURCU
Entelektüel, zeki ve aynı zamanda oyuncu olan kova burcu insanı dünyaya farklı gözle baktığı gibi aşk mevzularına da farklı yaklaşacaktır. Mesela, kova burcu insanını evliliğe ikna etmek epey zor olabilir. Onun kafasında ilişkiler serbest yaşanabilmelidir.  Size olan aşkının bitip tükenmemesi için sizde bir türlü çözemediği durumların olması yeterli olacaktır. Özetle o sizi nasıl gizemleriyle etkisi altına almışsa, siz de onu aynı silahla vurabilirsiniz.

BALIK BURCU
Şapşal tavırları başta sizi şaşırtsa da, bir bakmışsınız üstü kapalı konuşmalarının ve derin bakışmalarının büyüsüne kapılmışsınız. Melankolik bir yapıya sahip olduğundan sizinleyken Karadeniz’de gemilerini batırmış gibi dolaşabilir. Sizi kaybet korkusu bu melankolik tavırları ile birleşince birden ortadan kaybolduğunu görebilirsiniz. Sizi kaybetmekten korkmuştur ve bu düşünceyle tam tersi davranışlar sergileyebilir. Balık burcu simgesinde ayrı yönlere giden iki balık onun bu ikilemli davranışlarını en iyi şekilde  anlatır.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA