Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Canlı yayında çılgına döndü
21 Mayıs 2013 Salı 18:16

Canlı yayında çılgına döndü

Yeni Bir Umut programının sunucusu Serap Paköz, program konuğunda öyle bir fırça attı ki..

FOX TV'de yayınlanan Yeni Bir Umut programına katılan ve kızı Merve'yi arayan Ramazan Bey, Paköz'ü adeta çıldırttı. Merve'yi kaçırdığı iddia edilen Salih'in ağabeyi Recep Bey yayına bağlanınca Ramazan Bey sinirlenerek, "Benim beş aydır canım yanıyor. En son çare sana geldim. Beni bunlarla muhatap etme" diye konuştu. Buna karşılık Paköz, "Tamam, biz işimizi yapalım" dedi.

Recep Bey, "Onun kızı Salih'in 7 yıllık yuvasını yıktı" iddiasında bulununca da küfür etmemek için kendini zor tutan Ramazan Bey, "Kızdırma beni, kapatın şunu" dedi.

'ÇIK GİT O ZAMAN'

Bunun üzerine Serap Paköz sinirlenerek, "O zaman çık Ramazan Bey ne yapayım? Çocuğuna gitmek için bu aşamaların olması lazım. Ben çat diye senin çocuğunu nasıl bağlayayım? Sen 5 buçuk aydır bulamamışsın... Bir dinle ya da o zaman, ben istemiyorum çocuğumu bulmayı de, çık git" diyerek tepki gösterdi.
"Ben size geldim" karşılığını veren Ramazan Bey'e Paköz, "O zaman sus" dedi.

'ARAMIYORUM KIZINI, KENDİN BUL'

Ramazan Bey Paköz'e yine, "Bunları bağlama, istemiyorum" deyince ünlü sunucu adeta çıldırdı. "Alın kardeşim, ben aramıyorum Ramazan Bey'in kızını, kendi bulsun" diyen Serap Paköz, "Bana işimi mi öğreteceksin Ramazan Bey. Senin hoşuna giden telefonları mı bağlayacağım ben? Delireceğim" diyerek Ramazan Bey'e çıkıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA