Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Canlı yayında fena kapıştılar
23 Nisan 2013 Salı 14:36

Canlı yayında fena kapıştılar

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yorumcu Rıdvan Dilmen'e sert çıktı.

Orman: Bir maç kaybetmenin ardından bir başkanın bırakmasını istemek garibime gitti.
DİLMEN: Serbestçe eleştrimeyecek miyiz? Beşiktaş’ın para verecek yöneticilere ihtiyacı var.

Orman: 10 yıllık yönetim 100 milyon biz 25 milyon para koyduk. 

DİLMEN: Siz bizi fırçalamak için bağlandınız.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman dün canlı yayına bağlandığı programda, yorumcu Rıdvan Dilmen’e tepki gösterdi... Başkan Orman, Dilmen’in Akhisar maçı sonrası yaptığı sert eleştirilere NTV’deki ‘Yüzde Yüz Futbol’ programına bağlanarak yanıt verirken, canlı yayında gergin anlar yaşandı. 
İşte o diyaloglar...

‘KAHVEDE KONUŞUYORMUŞ GİBİ HİSSETTİM’

ORMAN: Şuna açıklık getirelim. Bir futbol takımında başkan ve yöneticilerin ne yapmaları gerektiğini Sayın Dilmen de iyi bilir. Beşiktaş’ın yenilmesi en başta beni üzmüştür. Bir maç kaybetmenin ardından bir başkanın yöneticilerin bırakmasını istemek garibime gitti.

DİLMEN: Siz kanal kanal televizyonlara bağlanacaksınız o zaman. Yoldan geçen biri konuşuyormuş gibi davranmanız benim garibime gitti. Bizim tarzımız bu değil. Biz sizi eleştirmeyecek miyiz? Ben sizi dinleyince hayal kırıklığına uğradım. Siz öyle bir giriş yaptınız ki sanki biz kahvede konuşuyormuşuz gibi hissettim, rahatsız oldum açıkçası.

‘BİR MAÇLIK ELEŞTRİLER AĞRIMA GİDİYOR

ORMAN: Biz gerçekten önemli bir mücadele verdik. Biz iki sezon öncesinden kalan borçların olduğu bir yönetime geldik. Herkesin parasını ödeyen bir haldeyiz. Biz kaynak üretip emek verdiğimiz bir yönetimle bir maçta yenilince getirilen eleştiriler benim ağırıma gidiyor. 
DİLMEN: Beşiktaş’ta işler tıkırında olsa... Şu an Beşiktaş’ın para verecek yöneticilere ihtiyacı var. 
ORMAN: Beşiktaş’ın 10 yıllık yönetimi 100 milyon koyarken biz 25 milyon para koymuş durumdayız. Canlı yayında sarfedilen sözler beni üzmüştür. 
DİLMEN: Siz bizi fırçalamak için bağlandınız.

Rıdvan Dilmen ne demişti?

Rıdvan Dilmen, Akhisar mağlubiyeti sonrası Beşiktaş yöneticiler için, “Risk almıyorlarsa, onlar da ellerini ceplerine atmıyorlarsa bu işi götürmesinler” demişti.

Engin’e de sert çıktı

ORMAN, “Aybaba’yı devam ettirirsen en cesur başkan diyeceğim’ ifadesini kullanan Sinan Engin’e isim vermeden “Milyon dolarlar harcayıp başarısız olan adam bana bir şeyler diyor” dedi.

‘Sen nereden biliyorsun’

Orman, Güntekin Onay’a da ‘Denizli, Terim’den korktuğu için Beşiktaş’a gelmedi’ ifadeleriyle ilgili yüklendi: “Sen nereden biliyorsun böyle bir şey dediğimi, O gün orada mıydın?, Öyle bir şey söylemedim.”

‘4 yıllık kontrat yaptık’

ORMAN, “Bu feda sezonu değil, Beşiktaş yüksek bütçeli kadrolardan biri. Biz hocamızla 4 yıllık kontrat yaptık. Gün itibariyle program yapmayız. Sezon sonu değerlendireceğiz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA