Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Canlı yayında sert tartışma!
12 Haziran 2013 Çarşamba 12:20

Canlı yayında sert tartışma!

Melih Gökçek katıldığı canlı yayında Nihat Doğan'ı örnek gösterince...

Melih Gökçek canlı yayında twitter mesajlarına tepki gösterdi. Tepkiye cevap vermek için canlı yayına bağlanan Nihat Doğan, Gökçek`e sert yanıtlar verince tartışma çıktı...

Habertürk TV, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile türkücü Nihat Doğan'ın tartışmasına sahne oldu. Nihat Doğan'ı provatörlükle suçlayan Melih Gökçek'le ünlü türkücü uzun süre canlı yayında atıştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Habertürk’te katıldığı programda Erhan Çelik’in sorularını yanıtladı.

Taksim Gezi Parkı olaylarına ilişkin açıklamalarda bulunan Gökçek, olaylar sırasında birçok ünlünün Twitter üzerinde provakasyon amaçlı mesajlar atıldığını ileri sürdü. Bu tweetler arasında Nihat Doğan'ın attığı bir mesaj da vardı. Bunun üzerine ünlü türkücü Nihat Doğan da canlı yayına telefonla bağlanarak Melih Gökçek'e cevap verdi.

'BİLMEDİĞİN KONUDA TWEET ATMA'

Ünlü şarkıcı konuşması sırasında, "Eğer yanlış bir şey yaptıysam özür dilerim." derken, 'Başkanım bu kamu mallarına sahip çıktığınız kadar bu halka da sahip çıkın. Lütfen bir orta yol bulun.' diyerek Melih Gökçek'e yüklendi. Melih Gökçek ise Nihat Doğan'a "Bilmediğin konularda bir daha tweet atma." şeklinde karşılık verdi.

Konuşmanın ardından Twitter hesabından açıklama yapmaya devam eden Doğan, Gökçek’e ateş püskürdü.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA