Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çarşı gibi her şeye karşıyım demek istiyorum
01 Eylül 2015 Salı 16:35

'Çarşı gibi her şeye karşıyım demek istiyorum'

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş siyah-beyazlı takımın devrimci bir yapıya sahip olduğunu söyledi.


Beşiktaş dergisine açıklamalarda bulunan tecrübeli teknik adam, şampiyonluk yolundaki en büyük destekçileri olan Çarşı grubuna övgüler yağdırırken, 'Çarşı gibi her şeye karşıyım demek istiyorum' ifadelerini kullandı.

ŞENOL GÜNEŞ'İN AÇIKLAMALARI ŞU ŞEKİLDE:

'Güneş herkese doğar yeter ki yararlanmasını bil'

"Amacımız rakibi oynatmayan ama kendisi sahada tüm varlığıyla oynayan, dinamik bir takım görüntüsü ortaya serebilmek, Beşiktaş'ın karakterine uyan bu. İnşallah bunu başarırız. Taraftarı mutlu etmek istiyoruz. Üretmek isteyen bir camia Beşiktaş. Başarı beklentisi var. Medenice fikrini ortaya serebilen, zeki bir taraftar yapısına yakışır bir futbol ortaya sermeyi hedefleyeceğiz. Her futbolcunun başarısı kendine aittir. Genç oyuncular da kendileri yapacak, ben değil. Hiçbir oyuncuyu ben çıkarmadım, onlar zaten vardı. Güneş herkese doğar yani, yeter ki ondan yararlanmasını bilin."

'Beşiktaş'ın devrimci bir yapısı var'

"Devrimci bir yapısı olan Beşiktaş görüyorum. Saygıdeğer, yaşam kalitesi ve entelektüel kapasitesi çok yüksek, yaratıcı bir taraftarı var. Etkilenmemek mümkün değil. Ben de bu yapıya uyum sağlamaya çalışıyorum."

'Çarşı gibi her şeye karşıyım demek istiyorum'

"Çarşı gibi 'Her şeye karşıyım' demek istiyorum; elbette doğruya karşı değiliz ama ırk ayrımcılığına karşıyız. İnsan insandır, ırk, din, dil ayrımını çok ayıp buluyorum. Hele ki insan ayrımcılığı falan, ayıptır, kabul edilebilir şeyler değil. Çarşı'nın ne kadar değerli, önemli olduğunun her zaman farkında oldum. Bu sevgideğer taraftara ben de ayak uydurmak için çabalayacağım. Umuyorum ki tüm Beşiktaşlıları mutlu edebiliriz."
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA