Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cinsel sorunları var
15 Mayıs 2013 Çarşamba 14:42

''Cinsel sorunları var''

Ahmet Çakar, Meireles'in cinsel sorunları olduğunu iddia etti.

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Meireles'in Galatasaray maçında yaptığı hareketleri Sabah Gazetesi'ndeki köşesinde yorumladı. İşte Çakar'ın açıklamaları:

"Ciddi bir terbiyesizliktir. Tabii ki Sabri'nin de Meireles'i tahrik ettiğini unutmayalım. Ama şartlar ne olursa olsun bir oyuncunun statta binlerce kişi, televizyonlarda milyonlarca insanın karşısında cinsel organını tutması ve bunu bir hakaret olarak sergilemesi bizim ülkemizde asla doğru karşılanmaz. Üstelik bu Meireles'in yaptığı ikinci rezillik. İlk G.Saray maçında da halka hareketi yapıp cinsel hakaretlerde bulunmuştu. 

Eğer F.Bahçe saygın bir kurumsa, ki saygın bir kurumdur. F.Bahçe'yi yönetenlerin karısı, kızı, anası varsa Meireles'in yaptığı ve ikinci defa tekrarlanmış bu rezil harekete gerekli cezayı kesmelidirler. Bu ceza da tabii ki Meireles'in bu ülkeden yollanması olmalıdır. Benzeri hareketi Nouma yaptı, yollandı. Üstelik bu hareket bir hakaret değil, başka bir şey. Gençlerimize son derece zarar verebilecek bir hareket. 

Eğer bir insan spor sahasında milyonların önünde önce hakeme 'gay' anlamına gelen halka işareti yapıyorsa, sonra da kendini tahrik eden rakibine tenasül uzvunu tutarak karşılık vermeye çalışıyorsa, bu insanın ciddi anlamda cinsel sorunları var demektir. Ne tür sorunları olduğuna ben karar veremem. Psikiyatristler olaya son derece sağlıklı yaklaşabilir. Açarlar Sigmund Freud kitaplarını Meireles ile ilgili teşhisi koyarlar." 

(Sabah)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA