Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çıplak pozları başına büyük iş açtı!
02 Mayıs 2013 Perşembe 11:46

Çıplak pozları başına büyük iş açtı!

Çıplak skandal tacından etti

foto_galeri-yesil-001.jpg

TOP Model Germany 2013 seçilen Victoria Paschhold'un çıplak fotoğrafları başına büyük iş açtı. Paschhold'un fotoğrafları ortaya çıkınca tacı ve unvanı geri alındı.

TOP Model Germany 2013 seçilen Victoria Paschhold, erotik fotoğraflar çektirip bu fotoğraflarını arkadaşlarıyla paylaşınca tacından oldu. Paschold'un çıplak fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından Top Model Germany 2013 unvanı yarışmayı düzenleyen Miss Germany Organisation (MGO) tarafından geri alındı. Leipzig'de yaşayan 22 yaşındaki Victoria Paschhold ayrıca geçtiğimiz aylarda Mısır'ın El Gouna kentinde düzenlenen Top Model of The World yarışmasında da Almanya'yı temsil etmiş ve “Best skin” ödülünü kazanmıştı. 

YARIŞMA TEKRARLANACAK

MGO tarafından yapılan açıklamada herkesin özel yaşamına saygı duyulduğu ancak bu unvanları taşıyan bir kişinin bu tür davranışlarının hoş görülemeyeceği için tüm unvan ve ödüllerinin geri talep edildiği, Top Model Germany 2013 yarışmasının 4 Nisan Cumartesi günü Köln'deki Diamonds diskotekte tekrarlanacağı bildirildi. Üç yıl üst üste Almanya'nın en iyi mekanı Türk işadamı Yahya Fırat'ın sahibi olduğu Diamonds diskotekte yenilenecek olan yarışma saat 20.00'den itibaren başlayacak ve gece after show parti ile sona erecek.

DHA
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA