Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çok eyvallahım yoktur
15 Nisan 2013 Pazartesi 16:41

'Çok eyvallahım yoktur'

Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, ''Bu kulübün sevgisi, bizim yüreğimizde her zaman var olacaktır'' dedi.

Bordo-mavili takımın sabah gerçekleştirdiği antrenmanın ardından yardımcı antrenör Muzaffer Bilazer ile Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği’ni ziyaret eden Kafkas, burada dernek başkanı İlyas Akçay ve üyelerle görüştü.

Dernek üyelerinin kendisinin ağabeyi, arkadaşları olduğunu belirten Kafkas, "Biz hep beraberiz zaten. Yoğun maç trafiğinden, içinde bulunduğumuz durumdan biraz nefes alınca büyüklerimi, ağabeylerimi ziyarete geldim. Daha ileri ki günlerde çok sık da gelip gideceğim" dedi.

Kendisinin de söz konusu camianın içerisinde olduğunu ifade eden Kafkas, "Açık ve net de bir adamım. Öyle çok eyvallahı olan da bir adam değilim. Burada her büyüğümün başımın üstünde yeri var. Herkese saygı ve sevgi duyuyorum. Trabzonspor’un gerçek yüzleri. Bu takımın bu kadar para kazanmasını sağlayan, çok emeği olan hem yöneticiler hem futbolcular hem değerli ağabeylerimiz. Bugün de beraber olduk" diye konuştu.

"Bundan sonra hem kulüpte hem burada içli dışlı olup Trabzonspor’u menfaatleri doğrultusunda bir yere taşımaya çalışabileceğiz" diyen Kafkas, "Daha önce de ifade ettim. Trabzonspor, benim için kulüp değil, kulüpten öte bir şey, sevgi. İnsan sevdiği zaman içinde de olur, dışında da olur. Bizim için çok önemli değil ama bu kulübün sevgisi bizim yüreğimizde her zaman olacaktır" ifadesini kullandı.

Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı İlyas Akçay ise "Her zaman Trabzonspor’un yanındayız. Biz her zaman Trabzonspor’un menfaatlerini düşünerek hareket ederiz. Geçmişte de öyleydi bugün de böyle yarın da öyle olacaktır. Trabzonspor’un başarıya giden yolunda bize düşen görev varsa her zaman hazırız. Bunu bir ziyaret değil, dost muhabbeti olarak değerlendiriyorum" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA