Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cüneyt Arkının bilinmeyen kızı
25 Mart 2013 Pazartesi 14:58

Cüneyt Arkın'ın bilinmeyen kızı

Ünlü oyuncu Cüneyt Arkın’ın ilk evliliğinden olan kızı Filiz Canlı’nın 11 yaşında Defne adında bir kızı var.

Ünlü oyuncu Cüneyt Arkın’ın ilk evliliğinden olan kızı Filiz Canlı’nın 11 yaşında Defne adında bir kızı var. Dedesini hiç görmeyen Defne’nin en büyük hayali, onunla tanışmak.

Filmlerden tanıyor     Cüneyt Arkın, ilk evliliğini Doktor Güler Mocan ile yapmış, çiftin 1966 yılında Filiz ismini verdikleri bir kızları olmuştu. Arkın ve Mocan bir süre sonra ayrılınca, şimdi 47 yaşında olan Filiz Canlı’nın da babasıyla ilişkisi kesildi. Canlı’nın kızı Defne de dedesini sadece izlediği filmlerden tanıyabildi. O da beni tanımıyor 11 yaşındaki Defne’nin en büyük hayali, Cüneyt Arkın’la tanışmak. Onunla bir araya gelmeyi çok istediğini söyleyen Defne, “Dedemi hiç tanımadım, o da benim kim olduğumu bilmiyor. Ama onunla bir araya gelip sohbet etmek, birlikte yürüyüş yapmak isterim” diyor.

cucu2.jpg

 

At üstünden inmiyor Defne, Yeşilçam filmlerinde Malkoçoğlu’nu canlandıran dedesi gibi at üzerinden inmiyor. Defne, Kemer Country Binicilik Kulübü’nde dört yıldır binicilik eğitimi alıyor.  Filiz Canlı, iş hayatının profesyonellerine hizmet veren HumanPlus şirketinde genel müdür olarak çalışıyor.Canlı, babasıyla ilgili haberlerle gündeme gelmek istemediğini söylüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA