Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Demi, kızının eski nişanlısıyla birlikte
25 Nisan 2013 Perşembe 18:12

Demi, kızının eski nişanlısıyla birlikte

Ünlü oyuncunun, kızının eski nişanlısı ile birlikte olduğu iddia edildi.

Eski kocası aktör Bruce Willis ile yollarını ayırdıktan sonra kendisinden 16 yaş küçük Ashton Kutcher ile birlikte olan Demi Moore (51) yeni bir sevgili bulduğu öne sürüldü. Ünlü oyuncunun, kızının eski nişanlısı ile birlikte olduğu iddia edildi. Moore’un, Bruce Willis’ten olan kızı Rumer’un Beverly Hills'te restoran işletmecisi eski nişanlısı Harry Morton ile görüldü. Moore, eşi Kutcher kendisini aldattıktan sonra çift boşanmıştı. Boşanmanın ardından uzun süre toparlanamayan Moore, aylarca rehabilitasyon kliniklerinde kaldı. Ardından da abartılı davranışlar sergilediği partilerde görüntülendi.

Kimi yabancı magazin siteleri ikilinin benzer bir hayat görüşüne sahip olduğu için ilişki yaşadıklarını yazarken kimi siteler ise durumun ilişki boyutunda olmadığı sadece bir yemek olduğu görüşünde.

AYRILIKTAN SONRA TOPARLANAMADI

Moore, eşi Kutcher kendisini aldattıktan sonra çift boşanmıştı. Boşanmanın ardından uzun süre toparlanamayan Moore, aylarca rehabilitasyon kliniklerinde kaldı. Ardından da abartılı davranışlar sergilediği partilerde görüntülendi.

demi-moore-harry-morton-wide.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA