Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Egemen Bağış ABD yolcusu mu?
22 Temmuz 2013 Pazartesi 13:51

Egemen Bağış ABD yolcusu mu?

Kimi İstanbul'a kimi Beyoğlu'na Belediye Başkanı adayı diyor ama kulislerde bir söylenti daha var..

AB Bakanı Egemen Bağış’in birkaç gün önce katıldığı iftar yemeğinde yaptığı konuşmanın bir “veda” gibi anlaşılan yorumlar Başkent kulislerini de hareketlendirdi.

Kimilerinin “AK Parti’nin İstanbul Belediye Başkanı olacak” şeklindeki söylemlerinin yanı sıra, kimileri de “AK parti İstanbul’da Kadir Topbaş’la yola devam edecek”, diyerek Egemen Bağış’ın olsa olsa İstanbul’da “Beyoğlu Belediye Başkanı olur” yorumları yaptılar.

Peki AB’den sorumlu Devlet Bakanı Egemen Bağış’ın “Veda” diye yorumlanan son konuşmasının altında neler yatıyordu.

İşte Başkent Kulislerine yansıyan son haber; TBMM Genel Kurulunda görüşülen Torba Yasa’da Büyükelçilerin atanması ile ilgili yapılan yeni değişiklik yöntemiyle Egemen Bağış’ın ABD Büyükelçisi yapılacağı bilgisi de kulislerde dolaşmaya başladı.

Peki Bunlar olmaz ise ne olur; Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın İzmir, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın Mersin, Çalışma Bakanı Faruk Çelik’in Bursa, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in Adana illerine isminin Büyükşehir Belediye Başkanı olarak geçtiği kulislerde kim bilir Egemen Bağış Başbakan Erdoğan’ın işaret edeceği başka bir ilden bile aday gösterilebilir

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA