Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erdoğan White Sea dedi Twitter yıkıldı
20 Haziran 2013 Perşembe 22:24

Erdoğan 'White Sea' dedi Twitter yıkıldı

Mersin'de yapılan 17. Akdeniz Oyunları'nın açılış konuşmasını yapan Erdoğan promter yüzünden zor anlar yaşadı.

Mersin'in ev sahipliğindeki 17. Akdeniz Oyunları, Mersin Stadyumu'ndaki muhteşem bir törenle "resmen" start alıyor. Açılış töreninin sunuculuğunu Ece Vahapoğlu ile Burak Hakkı yapıyor.


Açılış konuşmasını yapan Başbakan Erdoğan bu kez de yükseğe konulan promter yüzünden zor anlar yaşadı. Sürekli yukarı bakarak konuşma yapmak zorunda kalan Erdoğan)ın neredeyse boynu tutulacaktı. Tayyip Erdoğan konuşmasında Akdeniz'e (Mediterranean) yerine  White Sea dedi. (Beyaz deniz)  Bu Twitter'da çok konuşuldu...Erdoğan daha önce de bazı mitinglerde promterin azizliğine uğramış poromter arıza yapınca Erdoğan da susmak zorunda kalmıştı...

erdogan-promter2.jpg

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün mesajının okunmasının ardından Gençlik ve SporBakanı Suat Kılıç bir konuşma yaptı:

"Çok saygıdeğer Başbakanım, değerli konuklar sizleri saygıyla selamlıyorum. Sayın Başbakan'a teşekkür ediyorum. Ayrıca IOC Başkanı Jacques Rogge'a da teşekkür ediyorum. 18 aydır gece-gündüz mesai harcadık. 18 ayda Mersin'i bir spor kenti haline getirmek için efor sarf ettik. Hamdolsun ki vadettiğimiz her şeyi bugün sunduk. Attığımız bu adımlarla Mersin bir spor kenti haline geldi. Memleketim Samsun'a gittiğim kadar bu süreçte Mersin'e de gittim. Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a spora verdiği destekten dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum."

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA