Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erkekleri aşık eden 5 unsur!
20 Nisan 2015 Pazartesi 17:12

Erkekleri aşık eden 5 unsur!

Hoşlandığınız erkeğin size aslında olduğundan daha da bağlanmasını sağlamak, en olmadı aklında bir yer edinmek istiyorsanız burada sizler için birkaç küçük tüyomuz var!

“Palyaçolardan korkuyorum sanırım...”

Öncelikle şu konuda bir anlaşalım: Kimse mükemmel değil! Siz de değilsiniz, hatta o hayallerinizin kahramanı sandığınız adam da değil. Onun yanında mükemmel olmaya çalışıp kendinize eziyet etmeyin! Çünkü birbirinizin küçük sırlarını bilmeniz sizleri daha da birbirinize bağlayacak!

Sizi mükemmel yapan şey kendinize has kusurlarınız, bunu aklınızdan çıkarmayın!

Mükemmeli ararken yaşlanmanızın da önüne geçebiliriz belki böylece...

“Şu kavanozu açar mısın?”

Bu biraz garip gelecek ama erkekler yanlarındaki kadının ondan daha iyi olma ihtimalinden korkarlar. Onlardan daha güçlü, daha zeki, daha komik olma ihtimaliniz geri adım atmalarına sebep olabilir. Bu sebeple biraz kırılgan olmaktan zarar gelmez! –ama abartmayacağınıza söz verin!- Ona küçük görevler verebilirsiniz. Bunun en klasiği kavanoz açtırmak olabilir, biliyorsunuz kendilerini süper kahraman gibi hissetmelerine sebep oluyor.

Unutmadan: Aslında ne kadar güçlü olduğunuzu biz biliyoruz, içiniz rahat olsun; bu bizim küçük sırrımız olarak kalacak! ;)

“Şu işi kabul etsem mi?”

Erkekler aslında çocuk gibi biliyorsunuz. Onlara fikrini sormanız kendilerini önemli hissettirecektir, ayrıca sizin onun fikrine ihtiyacınız olduğunu düşünmesi sorumluluk aldıklarını hissetmelerine sebep olabilir.

Siz en iyisini bilirsiniz, ama hayatınıza yön vereceğiniz ve sizin için önemli konularda ona fikrini sormayı unutmayın!

“İpek mi o?”

Şimdi kadınlığın avantajlarını kullanmanın zamanı! Erkekler yumuşak dokulu kıyafetlere karşı savunmasızdır. Size angora kazakları, yazın terletmeyen, kışın üşütmeyen ipekleri, satenleri önerebiliriz.

Dokundukça dokunası gelecek biz baştan uyaralım!:)

“Tabii ki arkadaşlarınla çıkabilirsin”

Erkeklerin önem verdiği şeylerden biri de özgürlük! Ona ne kadar özgür olduğunu hissettirirseniz size o kadar bağlanır. Hatta zaman zaman kısıtlamanızı bile bekleyebilir. Ama sınırları doğru oranda genişletip daraltmanız gerek.

Ayrıca özgür bırakmayı da fazla abartmayın!:)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA