Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Esra Erol gözyaşlarına boğuldu
30 Nisan 2013 Salı 18:41

Esra Erol gözyaşlarına boğuldu

İki yavrusunu evlatlık veren Hülya Hanım ile evlatlık alan aile yüzleşti! Stüdyoda gözyaşları sel oldu...

Esra Erol'da Evlen Benimle'de hüzün zirve yaptı! Bu kez hikayenin kahramanı loca adaylarından Hülya Hanım'dı... Daha önceki programda iki çocuğunu maddi imkansızlıklar yüzünden evlatlık vermek zorunda kaldığını anlatıp, gözyaşı dökmüştü... 17 yıldır çocuklarını görmediğini anlatmıştı...

Program ekibi, çocukların evlatlık verildiği aileyi buldu ve bugünkü programda yüzleştiler...

evlat003.jpg

Yaşadıklarını tekrarlayan Hülya Hanım, "İkinci eşimden doğan kızımı vermek zorunda kaldım, annem sahip çıkmadı. Çocuklarımı sokağa attılar. Açlıktan öleceklerdi. Vermek zorunda kaldım" dedi. Programda Hülya Hanım'ın 10 yaşındaki kızını üçüncü evliliğini yapabilmek için Çocuk Esirgeme Kurumu'na verdiği de ortaya çıktı. 

Hülya Hanım'ın kızını evlatlık verdiği Halit Bey ile Filiz Hanım ise şunları söyledi: "O gün Hülya Hanım'ın kız çocuğunu evlatlık vermek istediğini söyledi annem.. Ben de kabul ettim. Teyze olarak büyütelim dedim ona. Her zaman kapımız ona açıktı. Bir hafta sonra oğluma da bakamıyorum dedi, ama maddi durumumuz iyi değildi... Alamadım. Bir akrabamıza verdik, o Hülya Hanım'dan daha da dardaydı. Şimdi 17 yaşında, kızım da 19 yaşında... Bizim çocuklarımız gibi büyüdüler."

Dar gelirli bir aile olan çiftin, yıllar sonra diğer iki çocukla birlikte Çocuk Esirgeme Kurumu'na verilen üçüncü çocuğa da koruyucu ailelik yaptığı ortaya çıktı... 

evlat002.jpg

Hikaye anlatılırken, başta Esra Erol olmak üzere stüdyodakiler gözyaşlarına hakim olamadı. Esra Erol, evlatlık alan aileye yardım sözü verirken, Hülya Hanım ayağa kalkarak Filiz Hanım'a, "Ben onlara annelik yapamadım, sen layıkıyla yapmışsın,  teşekkür ediyorum sana... Allah razı olsun" dedi ve elini sıktı. 

Filiz Hanım'ın cevabı, "Çocuklarımın psikolojisi bozuldu, buraya çıkmak istemezdim ama artık kızımın ve oğlumun üzülmesini istemiyorum" oldu. 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA