Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Esra Erolu çıldırtan sözler...
02 Mayıs 2013 Perşembe 18:01

Esra Erol'u çıldırtan sözler...

Evlen Benimle'de loca adaylarından biri öyle laflar etti ki, güzel sunucu kendini tutumadı..

atv'de yayınlanan Esra Erol'da Evlen Benimle'de dün gergin anlar yaşandı. İki gündür balık zehirlenmesi yüzünden rahatsızlık yaşayan ve geceyi hastanede geçiren Esra Erol, yine programının başındaydı.

Halsiz olduğu gözlenen Esra Erol, bir ara loca adaylarından Ahmet Bey'e, "Kendisi TIR şoförü ama gören piyanist sanır" diyerek takıldı... Gülüşmelere neden olan bu espri, bir diğer loca adayı Merih Bey tarafından tepkiyle karşılandı. Söz alıp, "Siz sürekli TIR şoförü deyip, duruyorsunuz. Elvis Presley gibi ünlü bir müzisyende TIR şoförüydü" diye konuştu. 

Haddi aşan bu sözler Esra Erol'u çıldırttı! "Benimle böyle konuşmaz sizin haddinize" değil diyen Esra Erol, önce "Ben sevdiğim insanlara takılırım Merih Bey... Ahmet'i ben seviyorum, öyle herşeyi ters anlayıp, cümlelerde art niyet arayan biri değil" diye açıklama yaptı.

had1.jpg

Yanlış yaptığını farkeden Merih Bey, durumu toparlamaya çalışsa da Esra Erol çok sinirlenmişti... "Artık sizi stüdyoda görmek istemiyorum" diyerek programdan kovdu, ardından da "la havle" çekti... Bu hareketi bile güzel sunucuyu sakinleştiremedi.. Sinirleri alt üst olan Esra Erol kulise giderken, program reklama girdi...

Esra Erol'un gerginliği bir süre daha devam etti.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA