Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Esra Erolu kahreden son!
30 Mayıs 2013 Perşembe 18:36

Esra Erol'u kahreden son!

Stüdyoda nişan yüzüğü takıp, ayrılmışlardı... Düğün hazırlığı yapılırken öyle birşey oldu ki..

Esra Erol'da Evlen Benimle stüdyosunda dün hüzün dolu anlar yaşandı. Programa geçen yıl ekim ayında konuk olan Özbekistanlı Mahigül hikayesiyle herkesi üzmüştü. 2 aylık bebeğiyle mutlu bir evlilik hayali kuran Mahigül'e Sadık isimli bir genç talip olmuş, hem Mahigül'ün hem de hikayesiyle yüreği burkulan Esra Erol'un yüzü gülmüştü.

Stüdyoda nişan yüzükleri takılan çifte, Esra Erol bir de sürpriz yaparak "Evim Şahane" ekibiyle birlikte evlerin baştan yaratma sözü vermişti.

Ancak masal acı bitti! Nikah işlemlerini tamamlamak için ülkesi Özbekistan'a dönnen Mahigül, Sadık tarafından terkedildi. Boyun bükük şekilde stüdyoya konuk olan Mahigül yaşadıklarını şöyle anlattı: "İşlemler için Özbekistan'a gitmiştim, ilk ay telefonda ve internette sürekli konuştuk. Ancak 2 aydır ne telefonlarıma çıkıyor, ne mesajlarıma cevap veriyor. Kendisinden haber alamıyorum..."

Esra Erol'un hikaye karşısında yaşadığı üzüntü yüzüne yansırken, Mahigül'e şu tavsiye de bulundu: "Senin dünyalar güzeli bir kızın var, artık dağ gibi ayakta durmalı, hayata daha sıkı sarılmalısın..."

Esra Erol, Sadık ile ilgili ekibin elde ettiği bilgileri yarın programda paylaşacaklarını da söyledi.. 

 sadik.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA