Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fluence Z.E şova başladı
20 Mart 2013 Çarşamba 16:58

Fluence Z.E şova başladı

Renault, elektrikli otomobil teknolojisini geniş kitlelere tanıtmak için bir Roadshow'a start verdi

Bursa Oyak Renault Fabrikaları’nda üretilen elektrik motorlu Fluence’ın, 2011 yılında başlayan kamu kuruluşlarına satışının ardından Mayıs 2012’den bu yana nihai tüketiciye satışı gerçekleştiriliyor. Renault, bu yeni teknolojiyi geniş kitlelere tanıtmak için bir Roadshow düzenliyor. Roadshow kapsamında Muğla, Eskişehir, Manisa, Aydın, Çanakkale, Trabzon, Samsun, Kayseri ve Tekirdağ olmak üzere 9 ilde konferans, tanıtım ve deneme sürüşleri organize ediliyor.

 

19 Mart 2013 tarihinde Fluence Z.E. Roadshow’un ilk durağı Muğla oldu. Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ün katılımlarıyla gerçekleşen organizasyon, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar’ın konuşmacılığını üstlendiği konferans ile başladı.

 

Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar:  “Dünyada olası bir çevre felaketine biz de otomobil sektörü olarak duyarlı olmak zorundayız. Renault markasının öncüsü olduğu elektrik motorlu otomobiller devrimsel nitelikte yeni bir teknoloji. Fluence Z.E. kullanımının geniş kitlelere ulaşması ile insan sağlığı ve çevreyi korumaya destek olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA