Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gelin adayı hüngür hüngür ağladı
21 Mayıs 2013 Salı 20:13

Gelin adayı hüngür hüngür ağladı

Esra Erol'da Evlen Benimle'nin loca adayı, bakın ne için gözyaşlarına boğuldu..

Esra Erol'da Evlen Benimle'de dün şok dakikalar yaşandı. Karar anı için stüdyoya gelmeleri beklenen Loca adayı Derya ile talibi Tunç, herkesi şaşırttı. Çünkü Derya için Almanya'dan gelen Tunç, stüdyoya gelmek yerine, Almanya'ya geri dönmüştü. 

Derya yalnız stüdyoya geldi ve kararın neden olumsuz olduğunu anlattı. "Ben daha otoriter birini istiyorum" dedi.. Tunç Bey'in bütün gece boyunca kendisini sıktığını, sürekli arayıp sorduğunu söyledi.. Bu kadar üzerine düşülmesinin kendisini rahatsız ettiğini, sabah kalktığında yine arandığını ve bu yüzden ağladığını da anlattı.

Sohbetin ilerleyen dakikalarında Derya Hanım'ın gerginliği yüzüne yansıdı. Esra Erol'un "Yeni bir talibin var, görüşmek istiyor musun?" sorusu üzerine bir anda gözyaşı dökmeye başladı.

Herkes şaştı kaldı! "Sinirlerim bozuldu, kendimi çok kötü hissediyorum. Şu an talibimle de görüşmek istemiyorum, lütfen beni mazur görün" dedi.. Genç kadını Esra Erol teselli etmeye çalıştı. Derya, "İki günlüğüne buradan ayrılma, Belçika'ya dönmek istiyorum, annemin yanına gidip, kendimi bulmak istiyorum" dedi. Ardından da stüdyoya veda etti... 

 

ÜNLÜ ŞOVMEN İKİ GÜZEL KADINLA YAKALANDI.  PEKİ KİM O ÜNLÜ ŞOVMEN? 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA