Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Görüntüler kurgu
04 Nisan 2013 Perşembe 16:07

'Görüntüler kurgu'

GS Basketbol koçu Ergin Ataman, Şeyda Coşkun ile Polat Otel'de buluştukları ve aşk yaşadıkları haberlerine tepki gösterdi. Güneş'e konuşan Atamalar, 'İddialar yalan, görüntüler kurgu" dedi.

Spor ve medya dünyası dün GS Medical Park Basketbol  takımı koçu Ergin Ataman ile yaşam koçu Şeyda Coşkun'un "otel kaçamağı" haberlerine kilitlendi.
Twitter sayfasında haberleri yalanlayan GS Basketbol koçu Ergin Ataman ile  konuştuk.

-Sayın Ergin Ataman, dün medyada Şeyda Coşkun ile hakkınızda çıkan haberleri nasıl değerlendireceksiniz?

Ben bu tür haberlere prim vermem. Sabah kahvaltı  yaparken eşimle bu haberlere gülüp geçtik. İddialar yalan. Ama avukatım gerekli takibi başlattı. Yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım.

-Bunun size karşı kurulmuş bir tuzak olduğunu düşünüyor musunuz?

Bütün araştırmalar yapılacak. Be o sırada takımımla birlikte kamptayım. Ne o hanımla buluşmak için oradayım. Ne de o hanım benim yanıma geldi.  Onun ciddi bir ilişkisi var. O da zaten ortada. Şeyma Hanım ile çok güzel bir çalışma yaptık. 15 kilo verdim. Bu çalışmadan oldukça memnunum.

-Otelden bu görüntülerin dışarı sızdırılmasına ne diyorsunuz?

Bu konuda yorum yapmak istemiyorum. Çünkü iş hukuksal boyutlarda. Bu görüntülerin kurgu olduğu aşikar. Ben o oteldeyim zaten. O otelde daha bir çok görüntüm var. Takımla beraber yemek yerken ve toplantı yaparken bile vardır. Demek ki benim toplantılarda verdiğim taktiklerde dışarı gitmiş olabilir. Gazetelerde yer alan görüntüler benim Karşıyaka maçına giderken öğlen kameraya yansıyan görüntüler. Takım elbisemi giymiştim. Elimde de paket gözüküyor.

-Şeyda Hanımla konuştunuz mu ? Bu  size karşı yapılmış bir komplo mu?
 

Evet Şeyda Hanımla konuştuk.  Olay daha çok onu ilgilendiriyor. Zannediyorum onun eski bir takıntısı (sevgilisi) varmış. Magazinde sıklıkla yer almış biri. Bu daha çok Şeyda Hanım için yapılmış bir şey gibi görünüyor. Bunun bana sportif amaçlı yapılmış bir komplo olduğuna ihtimal vermek istemiyorum.

-Bir aşk intikamına Ergin Ataman'ı mı kurban etmek istediler?
 

Ergin Ataman'ı kimse kimseye kurban edemez. Dim dik ayaktayım. Ondan bir endişem yok.

-Hocam bu haberler evde eşinizle bir sıkıntıya neden oldu mu?

Tabi ki her kadın bu tip haberlerin çıkmasından sıkıntı duyar. Şu anda eşimle bir Balık lokantasında yemekteyiz. Hiçbir sıkıntımız yok. Eşim bir tek "Neden biz bu işe malzeme olduk" diye üzüntüsünü dile getirdi. Böyle bir şeyin ne kadar gülünç olduğunu biliyor. Şeyda Hanım ile bu şekilde çalışmamı isteyen ve ayarlayan da kendisi.


-Polat Otel'den size bir açıklama veya özür geldi mi?


Hayır ne bir açıklama ne bir özür geldi. Otel de kendi içinde bir soruşturmayı mutlaka yapıyordur.

-Şeyda Hanımla tekrar çalışmayı düşünüyor musunuz?

Bir aylık çalışmamız vardı 1 Nisan'da bitti. Benim açımdan sıkıntı yok. Devam edebiliriz de. Ama bu haberlerin çıkmış olması bizi medyanın çekim alanına itecek. Tek sıkıntı o. Yoksa benim için bir sorun yok.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA