Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Güller boşa gitti!
12 Nisan 2013 Cuma 13:03

Güller boşa gitti!

80 gül bile ikna edemedi

Şarkıcı Halil Sezai, ayrıldığı söylenen sevgilisi Kübra Doğan'ın gönlünü tekrar kazanmak için 'aşk' anlamına gelen 70 kırmızı ile 'saygı, layık olma ve korkuyu' simgeleyen 10 tane de beyaz gül alıp Doğan'la buluşmaya gitti. Ancak Doğan, gülleri masada bırakıp kafeyi terk etti.

HALİL SEZAİ'Yİ MASADA BIRAKTI

Halil Sezai isyanlarda! HT Magazin'in haberine göre bir süredir ayrıldıkları konuşulan Halil Sezai ile sevgilisi Kübra Doğan önceki akşam Nişantaşı'nda bir kafede buluştu. Ünlü şarkıcı buluşmaya 70 kırmızı, 10 tane de beyaz gülle geldi. Başbaşa oturan sevgililer fotoğraflarının çekildiğini fark edince rahatsız oldu. Doğan, gülleri ve Halil Sezai'yi masada bırakıp kafeyi terk etti.

12 ŞUBAT GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ

Kendisi de gülleri almadan kafeden çıkan Halil Sezai, "12 Şubat gününü kutluyoruz" dedi. Gazetecilerin "14 Şubat olmasın!" sözü üzerine "Bak onu bilmiyorum beceremedim" diyen Sezai, "Orada kırmızı, beyaz güller var. Hepsinin bir anlamı varmış" diyerek taksiye bindi. Ünlü şarkıcı gittikten bir süre sonra Kübra Doğan'ın bir arkadaşı gelerek gülleri aldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA