Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gülşene  sevgilisinden büyük sürpriz
30 Mayıs 2013 Perşembe 14:10

Gülşen'e sevgilisinden büyük sürpriz

Ünlü şarkıcı Gülşen'e sevgilisi Ozan Çolakoğu'ndan büyük sürpriz.


Sevgilisi Gülşen'in doğum günü için bir yat kiralayan Ozan Çolakoğlu Arnavutköy'de ünlü şarkıcıya büyük bir sürpriz yaptı. Saatler öncesinden Arnavutköy sahiline yanaşan lüks yata Günaydın etten kasa kasa yiyecekler yüklendi.

img_3356-001.jpg


Sadece yakın arkadaş grubunun katıldığı doğum günü partisine beklenen konuk saat 21.00'da geldi. Aracı ile biraz ilerde duran Gülşen olacaklardan habersiz jipinden inip sevgilisi Çolakoğlu'nun koluna girip sahilde yürümeye başladı. Karşısında basın mensuplarını görünce bir şeyler olduğunu farkeden kendisi bekleyen yatı görünce kahkaha atmaya başladı. Gazetecilere "Vallahi haberim yoktu. Ozan'ın bana büyük sürprizi olmuş bu" dedi. Fotoğrafını çeken muhabirlere "Güzel çıktım mı" diye soran güzel şarkıcı fotoğraflarına bakmasının üzerine "Ay güzelim valla" diyerek gülmeye başladı.

Lüks yata binerken fotoğraflarının çekilmesini istemedi. Gülşen'in gelmesi ile hemen boğaza doğru açılan teknenin Sedef adasına gittiği ve orada Tarkan'ın da kendisine sürpriz yaptığı iddia edildi

 

img_3368.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA