Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gürsel Tekin küplere bindi
04 Mayıs 2013 Cumartesi 17:22

Gürsel Tekin küplere bindi

Gürsel Tekin, Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının sadece iki TV kanalında gösterilmesine tepki gösterdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Parti Meclisi Toplantısı'nın basına kapalı bölümüne geçildiğinde Genel Merkez'deki CHP muhabirlerinin yanına gelerek kısa bir konuşma yaptı. CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Parti Meclisi Toplantısı'nın basına açık bölümünde yaptığı konuşmanın, kısa bir süre sadece iki Televizyon kanalında canlı olarak gösterilmesine tepki gösterdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, "15 dakika önce bu ülkenin ana muhalefet partisi başkanı çok önemli açıklamalarda bulundu.Görüyoruz ki, sadece iki kanal kısa sürelerle genel başkanımızı konuşmasını canlı olarak vermiş. Arkadaşlar, size göre ana muhalefetin ne söyleyeceğinin önemi yok mu? Elinizi vicdanınıza koyun, bu ülkede basılan 4.5 milyon gazetenin 3 milyonunu CHP seçmeni okuyor, bunu bilmiyor olmazsınız. Hepinizi çok seviyorum , ama bu böyle devam ederse bütün ilişkimizi gözden geçirmeliyiz. CHP kime konuşacak arkadaşlar?"dedi. 

Medya kuruluşlarının CHP'ye yönelik karartmaya devam etmesi halinde bir takım önlemler almak zorunda kalacaklarını belirten Tekin, "Öyleyse bundan böyle biz çağırmayalım siz de izlemeyin arkadaşlar. Yayınlamayacaksınız ne diye izliyorsunuz" dedi. 

DHA
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA