Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hava şartları okulu tatil ettirdi
06 Mayıs 2013 Pazartesi 15:57

Hava şartları okulu tatil ettirdi

'Oleeey!'

Amerika Birleşik Devletlerinde bir okul, havanın çok iyi olmasından dolayı kapılarını bir günlüğüne kapattı ve öğrencilere, güneşli havanın tadını çıkarmaları imkânını verdi. Durum, okulun web sitesinden yapılan “Muhteşem havadan dolayı okul kapalı! Oleeey!” anonsuyla duyuruldu…

Amerika’nın Washington eyaletinde bulunan Özel Bellingham Hristiyan Okulu, geçen hafta içinde web sitesi üzerinden öğrencilerine yaptığı bir duyuru ile, havanın çok iyi olmasından dolayı okulu bir günlüğüne kapattıklarını bildirdi. Öğrencilerinin, güneşli havadan tüm gün istifade etmelerini amaçlayan okul, güzel haberi, internet sitesi üzerinden yaptığı, “Muhteşem havadan dolayı okul kapalı! Oleeey!” ilanıyla duyurdu.

Öğrencilere, okulların karlı günlerde tatil edilmesine benzer bir yeniden enerji depolama fırsatı vermeyi amaçlamış olduklarını belirten okul müdürü Bob Sampson, “Çocuklar, kar yağdığında okulların tatil edilip edilmeyeceğini dört gözle beklemeye bayılırlar. Bildiğiniz gibi bu sene burada kar görmedik. Ben de, havanın tam tersine çok iyi olduğu bir sırada okulu tatil etmenin büyük keyif yaratacağını düşündüm,” diye konuştu.

Okul müdürü, bu ilginç fikrini uygulamaya koymadan önce, öğrenci velileriyle görüşüp rızalarını almış ve tatil planını böylece gerçekleştirmiş.


DHA
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA