Gamze Alpar / Yazar

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gamze Alpar / Yazar

Hülya Avşar’ın seksiliği buraya kadar mı?

01 Ağustos 2013 Perşembe 17:44

Televizyon dünyasına başarılı işleriyle imza atmış ünlü yapımcı ve yönetmen Osman Sınav Salı günü öğle sularında Ayvalık Dr. Fazıl Doğan sokaktaymış. Neden mi? O sokaktaki 7 numaralı evde oturduğunu hepimizin bildiği Hülya Avşar ‘a yeni projesi hakkında teklif götürmek için.

Yeni sezonda Show TV’de yayınlanmak üzere bir dizi projesi sunmuş ünlü yönetmen Avşar kızına. Başrolü Oktay Kaynarca ile paylaşması düşünülen dizide, Kaynarca ve Avşar yıllarını beraber geçirmiş bir çifti canlandıracakmış. Aralarında hiçbir seksüel ilişkinin kalmadığı, sıkıcı ve mutsuz bir çifte dönüşen ikilinin yanına cillop gibi, çok güzel bir genç kadın oyuncu ayarlanmış. Malum Oktay Kaynarca’nın gönlünü çelen fettan sevgili olacakmış. Onun kim olduğunu henüz öğrenemedim ama bugün-yarın çıkar kokusu…

Hülya Avşar yıllardır güzelliği ve seksiliği ile Yeşilçam’ı, televizyon yapımlarının ve magazinin baş tacıdır. Ancak yıllar ferman dinlemiyor. Yaş geri gitmiyor. Yıllar içinde güzellik ve seksilik bir şekilde elden gidiyor. Avşar kızı; aldatılan, üzerine genç ve seksi genç sevgili getirilen, seks hayatı bitmiş bir kadın rolünü kabul eder mi? Egoları buna müsade eder mi? Bilemiyorum ve çok da merak ediyorum. Ama benim bildiğim Avşar kızı ne yapar eder o genç kızı da alt eder.

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖR'ÜN SEÇTİKLERİ
ÇOK OKUNANLARBU AY|BU HAFTA|DÜN
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA