Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hüzünlüyüm, mahcubum
13 Haziran 2013 Perşembe 12:13

'Hüzünlüyüm, mahcubum'

Ünlü sanatçı Selçuk Yöntem'den 'Gezi Parkı' serzenişi...

Halk TV’de canlı yayında telefon bağlantısı yapılan Selçuk Yöntem, “Çok hüzünlüyüm, mahcubum ve de çok dehşet içindeyim” diyerek özetledi yaşananları... Konuşmasında bir bölüm aslında bu ülkenin de kendi ‘ikiyüzlülüğünü’ gösteriyordu. Başbakan, Gezi Parkı eylemine destek veren sanatçıları yaptığı meydan konuşmalarında eleştirmiş, bol miktarda ‘yuh’ çekilmişti!

Selçuk Yöntem, “Sanatçıların yuhalanmasına inanamıyorum. Beni yuhalayan insanlar arasında benimle binlerce fotoğraf çektiren insan vardır. Onların beni yuhalamasına mecbur bırakılmasına inanamıyorum” dedi.

Çok değil birkaç gün önce ‘Yalan Dünya’nın ‘Vasfiye Teyze’si Gonca Vuslateri şöyle bir mesaj atmıştı Twitter’dan: “Hoş bir selam çaktı polis... Tebrik etti oyunculuğumu... ‘Çok teşekkür ederim’ dedim. Gülümsedik... Girdim parka... Gazı yedik. Emir büyük yerden!”
Bu “Sizi beğenerek izliyoruz” lafı sakattır, yalandır. “Biz hep belgeseler izleriz” gibi bir durumdur. ‘Sürü psikolojisi’ de diyorlar bu duruma. Sayın Yöntem, onun için fazla üzülmeyin, takmayın; durum o kadar vahim değil. Yine fotoğraf çektirir ve izlerler...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA