Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
I harfiyle başlayan rüyalar
09 Mart 2013 Cumartesi 09:48

I harfiyle başlayan rüyalar

Memiş Hoca rüyalarınızı yorumluyor
Ihlamur

Rüyada ıhlamur görmek, genellikle hayra yorumlanır. Bir yerde ıhlamur içtiğini gören, hasta ise iyileşir, yolcu bekliyorsa yolcusu gelir. Limonlu ıhlamur içtiğini gören, umulmadık bir zamanda bir yerden müjdeli bir haber alır veya eline bir para geçer. Rüyada çiçek açmış bir ıhlamur agaa görmek, evlilik yolunda atılacak adımın iyi bir sonuç vereceğine işarettir. Rüyada ıhlamur ağacı bolluk ve berekete işaret eder.
Ilıca

Rüyada ılıca (kaplıca) görmek, bozulan sağlığınızın düzeleceğine; bir rivayete göre de, bir çocuğunuz olacağına iaşret eder İlıcada yıkandığıma görmek, günahlannızm tövbenizle affedileceğine; ibadetinize devam etmeniz gerektiğine, bir rivayete göre de bundan sonra islerinizin yolunda gideceğine işarett eder.
Ilık Hava

Rüyada ılık bir havada gezinti içinde olduğunuzu ve rahat bir nefes aldığınızı görmek, içinizde ve evinizde huzur içinde bulunduğunuza, bütün dert ve kaygılarınızdan uzak yaşadığınıza işarettir,
Irgat

Rüyada ırgat gibi çalıştığınızı görmek, büyük bir sıkıntı içinde bulunduğunuza ibarettir. Bir binada veya tarlada çalışan bir ırgat görmek, bir felaketin üzerinizde dolaştığına, sadaka vermeniz gerektiğine işaret eder. Çalışan bir ırgata sigara.su gibi her hangi bir ikramda bulunduğunu görmek yakında feraha çıkacağına ve sevineceğine delildir. Rüyada evinizde veya tarlanızda, yahut bahçenizde ırgat çalıştırdığınızı veya bir yenle kendinizin çalıştığınızı görmek, yakında kendi başınıza bir is kuracağınıza,bir tanıdık vasıtasiyla bir şirket veya kuruma girerek orada oldukça önemli bir vazife alacağımla, maddi durumunuzun oldukça iyi bir hale geleceğine işarettir.
Irk

Rüyada başka ırktan bir kimse ile konuştuğunu gören, çok geçmeden deniz aşırı bir seyehaya çıkacak demektir.
Irmak

Rüyada büyük bir ırmağın kenarında bulundugunu ve ve suyun akışını seyrettiğiniz görmek, işlerinizin yolunda gittiğine; ırmağın şiddetli akıntısını görmek, kazancınızın artacağına; ırmakta bir takım ağaç dallarının, yaprakların sürüklenip gittiğini görmek, işlerinize daha başka kanallar aradığınıza ve kazancınızın çoğalması için çareler düşündüğünüzü gösterir. Küyada ırmak görmek, her zaman için feraha, kazanca, bolluk ve berekete yorumlanır.
Irz Namus

Rüyada ırz konusunda, bir toplumda konferans veya bir konuşma yaptığınızı görmek veya yapanları dinlemek, size kötü niyet besleyen kimselerin olduğuna, ilk iftira bir saldırıya uğramanız ihtimali bulunduğu için, ihtiyatlı bunmamz gerektiğine ibarettir.
Irza Geçmek

Rüyada bir başkasının ırzına geçtiğini gören, yakında bir kötülükle karşılaşacak demektir.
Isınmak

Rüyada hararet veren bir şeyin karşısında ısındığınızı görmek, bir dostunuzdan para hususunda yardım göreceğinize bu yüzden içlerinizi yoluna koyarak bira2 olsun sıkıntıdan kurtulacağınıza işaret eder.
Isırgan

Rüyasında ısırgan gören bir kimsenin bahtının ayık olacağı ve bol para kazanacağı peklinde birçok yorumlar yapılmaktadır. Fakat bir yok tabircilere göre, ısırgan görmek daima kötü bir haberle karşılanacağına yorumlanmaktadır. Bazılarına göre: rüyada ısırgan görmek, talihsizliğe ve başarsızlıga işaret eder, ama çalışmakla bu kötü yorumların Önüne geçilmesi de mümkün bulunmaktadır. Isırgan yemek ise, genellikle kötü bir habere işarettir. Bazılarına göre; rüyada ısırgan otu görmek, dostça başladığınız bir ilişkiden çok kötü davranışlarla, üzgün ve acılı ayrılacağınıza işarettir. Isırgan görmek bazı yorumculara göre de, aile hayatınızda sizi üzecek bazı olayların geçeceğine tabir olunur.
Isırmak

Rüyasında bir insanı sevdiğinden dolayı ısırdığını görenin o kimseye sevgisi artar.Eger ısırmak sevgi maksadiyle değilse, kin ve düşmanlığaişaret eder. Tanınmış bir kimsenin kendisini ısırdığını görmek, o kişiden veya isim ve şekil itibariyle ona benzer birinden menfaat görmeğe, kendisini ısırdığını ve ısırdığı yerden kan çıkardığını görmek, günaha sebep olacak derecede sevmeğe, parmağını ısırdığını görmek gam ve kedere, pişmanlığa işaret eder. Kimisine göre: rüyada ısırmak ve ısırılmak şer'i hile ve hasetle tabir olunur. Rüyada ısırmak, ısıranın ısınlara çok sevdiğine işaret eder. Bir rivayete göre, ısırmak veya ısırılmak eziyet çekmeğe de işarettir. Rüyada kendi etini ısırıp kopararak yere attığını gören, gammazlık eder.Parmaklarını yan tarafından ısırmak hasetten ileri gelen düşmanlığa ve kine, parmağının ucunu ısırmak pişmanlığa. bir rivayete göre zulüm etmeğe işaret eder. Işırılan yerden kan çıktığım gören günah işlemiş olur. Bazılarına göre: rüyada kendini ısırdığını gören, Ömrünün başlarında feraha ve sevince, sonunda da göz ağnama ve kalb hastalığına tutulur.
Isıtmak

Rüyada bir yemeği veya bir suyu ısıttığınızı görmek, yapacağınız ticari bir iş için araya koyduğunuz kimselerin size yardımdan çok zararı dokunduğuna ve getirilip götürülen sözlere fazla Önem vermeyip işi kendinizin ele almanızın faydalı olacağına delildir.
Iskarmoz

Rüyada ıskarmoz görmek, aşkta olumlu sonuçlara ulaşmak için yapılacak teşebbüslerin habercisi olarak yorumlanır.
Iskatçı

Rüyada ölü ıskatçısı görmek ve onlara ıskat dağıtmak hayra yorumlanmaz. Iskat aile içinde dargınlıkların olduğuna ve aile bireylerine daha olumlu davranmanın gereğine.ıskat parası aldığım görmek ise dargın kimselerle barışacağına işaret eder
Islah Evi

Rüyada bir ıslah evinde bulunduğunu gör mck. bazı bozuk işlerin düzeltilmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada bir ıslah evinden bir çocuk aldığınızı veya oraya bir çocuğu ziyarete gittiğinizi görmek, emrinizde size itaat etmeyen dik kafalı bazı kimselerin bulunduğuna veya evinizde size baş kaldıran bazı akrabalarınızın bulunduğuna ve bu yüzden çok üzüleceğinize işarettir.
Islaklık

Rüyada ıslaklık, bol kazanca işarettir. Rüyasında ıslak bir şeyi tutmak; yakın bir gelecekte bir mirasa konacağına, ıslak olan şey bir maden ise, kazancının artacağına, bez veya dokuma gibi bir şey ise, emlâkından etin* bir bayii para veya mal reya ürün geçeceğine işaret eder.
Islanmak

İster yağmurdan, ister sudan olsun sırılsıklam ıslanmak büyük bir kısmete iaret eder. Duş altına girerek ıslandığını görmek, girdiği herhangi birisinden bol para kazanacağına, bir sel içine veya bir çukurda biriken bir suya düşerek ıslanmak, para yüzünden bir ortağı ile veya ev halkı ile aralarında tartışma çıkacağına, denize veya göle veyahut bir nebi re girerek ulandığım görmek, büyük bir mirasa konacağına işarettir.
Islık

Rüyada her hangi şekilde olursa olsun ıslık çalmak ve ıslık Sesi duymak habere işarettir. Gece işitilen ıslık sesi veya çalınan ıslık, hayırlı degidir. Islıkla bir melodi veya şarkı veya marş çaldığını gören veya çalındığını işiten müjdeli bir haber alır Bazılarına göre: rüyada ıslık çalmak iyi ve hayır değildir. Çflnku harama, yol kesmeğe, zenginler için kedere işarettir. Bazılarımn dediğine göre münasib olmayan işleri ve halleri irtikaba işarettir.
Ispanak

Rüyada ıspanak gam ile tabir olunur. Ispanak aldırım veya pişmiş alarak yediğini görenRüyada ıspanak görmok gam ile, bir rivayete gön, hasla için şifa kedere düçâr olur. Eğer rüya sahibi hasta ise şifa bulur. Bazılarına göre: Rüyada ıspanak görmek sağlıkla yorumlanır. Rüyasında ıspanak yemeği yediğini gören, hasta ise iyileşir, borcu varsa borcunu öder. eşi hamile ise bir çocuğu olur. Çarşıdan yeaü ıspanak aldığını gören murada erer.
Istakoz

Rüyada görülen ıstakoz şansa ve talihe yorumlanır. Bir lokantada ıstakoz yediğini gören, giriştiği her hangi bir işte başarılı olur. Bir balıkçıdan ıstakoz satın aldığını gören, bol para kazanır.
Istampa

Rüyada bir ıstampaya mühür basarak bir şeyi raühürlediginizi görmek, sizin hareketlerinizi veya yaptığınız mallan taklit eden kimselerin bulunduğuna İşarettir.
Iskonto

Rüyada ıskonto yaptırmanız, beklemediğiniz bir kimseden Önemli bir yardım görerek çok para kazanacağınıza, bu para ile iyi bir yatırım yaparak sermayenizi artıracağınıza işaret eder.
Işık

Rüyasında ışık gören, çeşitli güçlüklerden sonra rahata ve feraha erişecek ve derin bir nefes alacak demektir. İşık iyice yanmıs görülür ise rüya sahibinin bir erkek çocuğu olacağına, kibrit ışığı kısmete, ayışımı hüzünlü geçecek zamana, gaz lambası ışığı, hoş vakit geçirmeye, mum ışığı hasretle geçecek günlere, güneş ısı£ı çok parlak geleceklere işarettir.
Işıldak

Bir vapur veya bir savaş sahasında kullanılan ışıldak görmek, gelecekte sizi çok iyi günlenn beklediğine, ümitlerinizin birer birer hakikat olacaklanna, projelerinizin tahakkuk edeceğine işarettir.
Itır

Rüyada ıtır görmek, bütün üzüntülerden kurtulmaya, sağlıklı ve bol geçirli günlere, iyi bir aile ortamına işaret eder.
Izgara

Rüyada ızgara görmek, kocasının malının ziyanına önem vermeyen kadın veya hizzmctçi ile tabir olunur. İzgara ile bir şey pişirdiğini görmek, kansı veya hizmetçisi yüzünden efendisinin cebinden para çıkacağına işarettir.
iskelet

Rüyada iskelet görmek, diriliğe işarettir. Boyasında bir iskelet ile karşılaştığım gören, uzun zamandır haber almadıgı, hatta öldüğüne hükmettiği bir kimsesini yeniden bulur. Yahut hiç aklında yokken birden bire evlenmeye karar verek iyi bir evlilik yapar. eğer evli ise, karısının veya kocasının uzak akrabalarından bilinden büyük bir mirasa konarak birden bire zenginler arasına girer.
istikam

Rüyanızda bir istihkamda bulunduğunuzu görmek veya istihkama sığırunak,işiniz hakkında bankadan veya başka bir müesseseden aldığıma garantinin boşa çıkacağına, sonunda bu işde zararınız olacağına, eğer dikkatli olmazsanız, bu davranışınızın sizi iflasa kadar götüreceğine işarettir.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA