Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İnternetin genç soluğu Kalemsiz Dergi!
01 Mart 2013 Cuma 10:00

İnternetin genç soluğu Kalemsiz Dergi!

Genç kadrosuyla her ayın 5’inde internetten okuyucularıyla buluşan Kalemsiz Dergi, tüm enerjisiyle yayım hayatına devam ediyor.

Yaklaşık 2 yıldır internet dünyasının nabzını tutan ve geniş bir genç kadrosuyla her ayın 5’inde okuyucularla buluşan Kalemsiz Dergi, amatör ruhundan sıyrılarak profesyonelliğe doğru adım adım ilerliyor.

Kadrosunda Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde üniversite okuyan gönüllü öğrencileri barındıran dergi, kültür, sanat ve gençlik dergisi olarak tanımlıyor kendini. Siyaset ve spordan uzak kalarak, tarafsızlık politikası güdüyor. Kalemsiz Dergi yalnızca edebiyat, kültür-sanat ve gündemdeki konulara değiniyor.

kalemsiz-haber-005.jpg

2011 yılının Haziran ayında bir grup arkadaşın fikri olarak doğan bu oluşum ilerleyen zamanlarda hızla yayılmış ve kadrosunda bulunan 30 kişiyle aylık 3 bin okur istatistiğini yakalamayı başarmıştır.

Dergide tamamen gönüllü anlayış hâkim. Hiçbir çıkar gözetmeksizin gençler her ay bir çaba içerisine girip bir önceki aydan daha iyi bir sayı hazırlamak için okullarından ve işlerinden arta kalan zamanlarını dergiye ayırıyorlar.

İLK KEZ FUARA KATILDILAR

Üsküdar Belediyesi ve Dergi Editörleri işbirliği ile Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde 3.sü gerçekleştirilen dergi fuarına kendi imkanlarıyla katılan Kalemsiz Dergi, fuarın tek e-dergi olma ünvanına sahip oldu. Fuarda birçok profesyonel dergi arasında kendine yer bulan Kalemsiz Dergi kısa sürede ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başararak ilk kez katıldıkları bir fuarda tanıtımını yaptı.

Medya Sokağı olarak genç arkadaşlarımıza başarılarının devamını dileriz..

Dergiye internetten ulaşmak için www.kalemsizdergi.com adresine girmeniz yeterli. Unutmayın! Kalemsiz Dergi her ayın 5’inde kendi sitesinden yayımlanıyor. Keyifli okumalar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA