Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İşte çekiciliği arttıran makyaj tüyoları!
28 Kasım 2014 Cuma 15:46

İşte çekiciliği arttıran makyaj tüyoları!

Ünlülerin bu makyaj tüyoları sayesinde yüzünüzü ön plana çıkararak çekiliğinizi arttırabilirsiniz. İşte çekiciliği arttıran makyaj tüyoları!

Pembe yanaklar 

Gergin, heyecanlı, utangaç veya aşık mısınız? Yanaklardaki kızarıklık tüm bu duyguların belirtisidir ve daha çok genç kadınlarda gençlik ve dişiliğin bir sembolü olarak görülür. Krem allığı yanaklarınızın üzerinde dağıtarak flörtöz bir ifadeye sahip olabilirsiniz.

Dolgun pembe dudaklar

Dolgun dudaklar, yalnızca gençlik ve canlılığın en belirgin sembolü değil. Östrojen seviyenizin ne kadar yüksek olduğunun da bir göstergesi.  Dudaklar kadınların yaşı ilerledikçe daha solgun bir görünüme bürünür.  Dudaklarınızda doğal bir pembelik yakalamak için dudak renklendirici balmları kullanabilirsiniz.

Taze bir cilt

İlerleyen yaşla beraber cilt ışıltısını ve nemini kaybeder. Nemli ve canlı bir cilt gençlik ve sağlığın göstergesidir.  Cildinizi düzenli olarak derinlemesine temizleyin ve ışıltı kazandırmak için bir cilt bakım yağı kullanın.

Hacimli saçlar

Hacimli ve parlak saçlarınız her hareketinize dalgalanırken size dayanılmaz bir cazibe katıyor. Güçlü, sağlıklı ve hacimli saçlar sağlığı simgeliyor. Saçlarınızı kurutmadan önce hacim veren bir kuru şampuan ya da saç köpüğü uygulayarak siz de seksi ve ışıltılı saçlara sahip olabilirsiniz. 


Uzun ve koyu kirpikler

Uzun ve koyu renkli kirpikler dikkatleri gözlerde yoğunlaştırırken bakışlarınıza anlam katar.
Kirpiklerin başrol oynadığı göz süzme hareketi ise gelmiş geçmiş en eski baştan çıkarma yöntemi olarak biliniyor. Takma kirpikler ve güzel maskaralar seksi kirpiklere sahip olmanıza yardımcı olur.

Kalın kaşlar

Kalın kaşlar gençlik ve sağlığın belirgin özelliklerinden.  Seyrek ve ince kaşlar ise tiroid hastalığının, hormon dengesizliğinin, bağışıklık sistemindeki otoimmün rahatsızlıkların ve yaşlanmanın belirtilerinden biri. Kaş kalemleri ve kaş farlarıyla makyaj yaparken kaşlarınızı da şekillendirmeyi ihmal etmeyin.


Elmacık kemikleri

Makyajla yüz hatlarınızı vurgulayarak kemik yapınızın güzelliklerini ön plana çıkarabilirsiniz. Elmacık kemiklerinizi parmak uçlarınızla aydınlatıcı uygulayarak ortaya çıkarın.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA