Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
J harfiyle başlayan rüyalar
09 Mart 2013 Cumartesi 09:38

J harfiyle başlayan rüyalar

Memiş Hoca rüyalarınızı yorumluyor
Jaguar

Rüyada Güney Amerika 'da yaşayan pars cinsinden bir hayvanı görmek uğur ve müjdeye işarettir.
Jale

Rüyada jale görmek, gözyaşı ile yorumlanır. Rüyasında bir bitki veya bir çiçek üzerinde şebnem görmek, bir şeyden sıkılarak veya üzülerek gözyaşı dökeceğine yorumlanır. Kırağı da tabir ettiğimiz jale veya şebnemi, çimenler üzerinde yaygın bir şekilde görmek, o yerde kendi olarak herkesin hüzünlenecegi ve acı duyacağı bir olayın meydana geleceğine işarettir.
Jaluzi

Rüyada jaluzi görmek sırra işaret eder. Dikkatle sakladığınız bir sırrınızın başkaları tarafından öğrenileceğine işarettir.
Jambon

Rüyada jambon görmek sağlığının bozulmasına yorumlanır. Jambon yediğini gören, hastalanır, jambon satın aldığını ve yediğini görmek, günah işlediğine işarettir.
Jandarma

Rüyada jandarma görmek başarı ile yorumlanır. Rüyada kendini jandarma olarak bir karakolda bulunduğunu görmek, yapacağı her işte başarıya ulaşacağına işarettir. Karakolda bir jandarma eri ile karşılaşıp onunla selamlaşmak veya konuşmak bir haber alacağına, bir jandarma bölüğünün toplu halde cadde veya sokakları geçtiğini görmek, beklediği müjdeli bir haberi alacağına işaret eder.
Jarse

Rüyada jarse görmek hiç umulmadık bir kişiden ihanet göreceğine işaret eder.
Jartiyer

Rüyada jartiyer görmek gizliliğe tabir olunur. Çorabınıza bir jartiyer taktığınızı görmek bir sırrınızı saklamaya çalıştığınıza başkasının bir jartiyerini görmeniz başkasına ait bir sırrı öğrendiğinize işarettir.
Jenerik

Rüyada bir filmin jeneriğini seyretmek, bir süprizle karşılaşarak, içinizde ve aile muhitinizde oldukça önemli olayların yaşantınızı alt üst edeceğine işaret eder.
Jeolog

Rüyada jeolog görmek buluşla yorumlanır. Rüyanızda bir jeologla tanışıp konuşmanız, bazı önemli şeyler öğreneceğinize, onunla bir sofrada oturup yemek yemeniz bu bilgilerden çok faydalanacağınıza işaret eder.
Jeoloji

Rüyada jeoloji ilmiyle uğraşmak rüyayı görenin başından tatlı bir aşk serüveni geçeceğine işaret eder.
Jeneratör

Rüyada jeneratör görmek enerji ile tabir edilir. Rüyanızda bir jenaratörü çalıştırdığınızı görmek, bilginizin etrafınızda bulunanları aydınlattığına, bir jeneratörü tamir ettiğinizi görmek, yeni bilgiler öğrenmek için bazı kaynaklara başvurduğunuza işarettir.
Jet

Rüyada jet görmek acelecilikle yorumlanır.
Jeton

Rüyada jeton görmek iyi para kazanacağına işaret eder.
Jilet

Rüyada jilet görmek iyi değildir. Jilet kesici bir alet olduğundan ümitsizliğe ve başarasızlığa delildir.
Jöle

Rüyada jöle, varlıkla yorumlanır. Rüyada jöle yediğinizi görmek sağlığınızın yerinde olduğuna, jöle yaptığınızı görmek, sağlık kontrolü için bir hastahaneye gideceğinize, jöle satın aldığınızı görmek hastahaneden sağlık raporu aldığınıza işaret eder.
Judo

Rüyasında judo oynadığını veya oynandığını gören kişi çok hayalperesttir. Hayatta daha gerçekçi olması gerekir.
Jüpiter

Rüyasında jüpiter yıldızını gören, gün geçtikçe çalışma gücünü kaybeder. Bir hastalığa yakalanır.
Jüri

Rüyada jüri heyeti görmek, kararla yorumlanır. Bir sınavda veya bir sergide jüri heyetinde bulunduğunuzu görmek, geleceğiniz hakkında bir karar vermek durumunda olduğunuza; verdiğiniz karara itiraz edildiğini görmek, kendiniz için vereceğiniz kararların önemli olduğuna işarettir.
Jurnal

Rüyada jurnal, casuslukla yorumlanır. Rüyada bir arkadaşınızın sizi istemediğiniz kimselere, özellikle çalıştığınız âmirinize jurnal ettiğini öğrenmek, hareketinizde dağınıklıktan vazgeçip düzgün bir hayat yaşamaya çalışmanıza bir işarettir.
Jübile

Rüyada jübile görmek hediye ile yorumlanır. Rüyada çocuğunuzun bir jübilede bulunup konuştuğunu görmek onun hayatla büyük bir geleceğe sahip olacağına, oğlunuz konuşurken, sizin ve orada bulunlann alkışlamasını görmek, oğlunuzun mesleğinde yükseleceğine işarettir.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA