Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Justini alanda muma çevirdiler
03 Mayıs 2013 Cuma 12:47

Justin'i alanda muma çevirdiler

Türkiye'ye girişi olaylı olan Justin Bieber, çıkışta yarım saat aracında beklemek zorunda kaldı...

JUSTİN'İN İSTANBUL KONSERİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Believe Turnesi kapsamında konser vermek için önceki gün İstanbul'a gelen Kanadalı pop sanatçısı Justin Bieber, Türkiye'ye girişinde Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yaptığı kaprisin bir eşini de Atatürk Havalimanı'nda yapmak isteyince polis engeline takıldı.

İTÜ Stadyumu'nda verdiği konserinin ardından pop sanatçısı Justin Bieber, özel bir uçakla dün saat 23.30'da Türkiye'den ayrılmak için Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne geldi. Justin Bieber, pasaport kontrolünden geçmeden Genel Havacılık Terminali apronunda bekletilen özel uçağının altına araçla gitmek istedi. Bieber'in bu isteği Atatürk Havalimanı'nda görevli polis tarafından kabul edilmeyerek, kurallar gereği Justin Bieber'in pasaport kontrolünden geçmesi istendi. 

Bieber polisin bu tavrını, Genel Havacılık Terminali girişinde arabasının içinde yaklaşık yarım saat bekleyerek protesto etti. Yarım saatlik beklemenin ardından pop sanatçısı Justin Bieber ve korumaları teker teker pasaport polisi tarafından yapılan kontrolden geçerek uçaklarına gittiler. Uçak, Bieber'in protestosundan dolayı yaklaşık yarım saat rötarla havalandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA