Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kadir Topbaş sonunda isyan etti
24 Haziran 2013 Pazartesi 17:24

'Kadir Topbaş sonunda isyan etti'

'Artık dozunu kaçırmayalım'

Turizmcilerle bir araya gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "İstanbullulardan ricam artık bu olayların dozunu kaçırmayalım. Birileri, olaylar aracılığıyla siyasi rant ve taraftar toplamak isteyebilir." dedi.

Kadir Topbaş, Sütlüce'deki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yatırım Hizmetleri Tanıtım ve Bilgilendirme Merkezi'nde turizm sektörü temsilcileri ile buluştu. Toplantının gündem maddesi Gezi Parkı olayları ve sonrasında meydana gelen maddi kayıplardı. Gezi Parkı olaylarını değerlendiren Topbaş, "İstanbullulardan ricam artık bunun dozunu kaçırmayalım. Birileri, siyasi rant ve taraftar toplamak isteyebilir. Olayları devam ettirmek isteyebilirler. Bu eylemi halk hareketi haline getirmek istediler. Halk devreden çıkınca istedikleri hedefe ulaşamadılar. Milletimiz bu oyunları bozma anlayışına sahiptir. Milletimizin çok iyi gören bir yapısı vardır. Vatandaşımız gereklicevabı sandıkta siyasilere veriyor." diye konuştu.

Taksim'de inşaatın yüzde 70'inin bittiğini belirten Topbaş meydanın şantiye görüntüsünün bir an önce ortadan kaldırmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA