Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kıl dönmesine ameliyatsız çözüm
25 Ekim 2014 Cumartesi 13:20

Kıl dönmesine ameliyatsız çözüm

Kıl dönmesi sorunu yaşayanlara bekledikleri sevindirici haber Türk bilim adamlarından geldi.

Yapılan klinik çalışmalarla etkisini kanıtlayan Dephyto Milano Pft ameliyata gerek kalmadan kıl dönmesi sorununa etkili bir çözüm sunuyor.

Dephyto Milano ve etki mekanizmasını tam olarak anlatabilir misiniz?

- Dephyto Milano 12 yıllık bir çalışmanın ortaya koyduğu losyon formunda bir üründür. Polifenol Yöntemi olarak adlandırılan bu yöntemin etkisi,

  
Sorunlu bölgede yer alan mikroorganizmaları ortadan kaldıran polifenoller, kuyruk sokumunda görülen kıl dönmesi hastalığında meydana gelmiş boşlukları kaplar ve doldurur. Bu sayede oksijenin sorunlu bölgede üremiş mikroorganizmalara ulaşmasını aynı zamanda antioksidan aktiviteleri sayesinde mikroorganizmaların kan ve komşu dokulardaki oksijeni kullanmalarını da engellerler Polifenoller antiinflamatuar etkinlikleri ile iltihabın iyileşme süresinin daha iyi bir şekilde devam etmesine sebep olurlar. Kollajenin sentezi hastalıklı bölgede var olan iltihaplı yapının iyileşmesine ve sonuç olarak da kıl dönmesi hastalığının daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde iyileşmesini sağlarlar. 

- Dephyto Milano ve Yardımcı Ürünleri deri yüzeyine sürülen ürünlerse derinin altına nasıl etki yapıyor?

- Dephyto Milano deri altına "difüzyon" ile geçmektedir. Diğer bir tabirle deri tarafından emilmektedir. Ayrıca, fistüllerin içine geçerek en derin noktalara ulaşıp enfeksiyonu yok etmektedir. 

- Yöntem ne kadar zamanda etkili oluyor? 

- Yöntemin "etki süresi" problemin boyutu ile alakalıdır. Bunu üç şekilde kategorize edebiliriz;

0-2yıllık dönemde ameliyat olmadan problemi yaşamış olanlarda Dephyto Milano’nun etki süresi ortalama bir aydır.
Ameliyatsız fakat 2 yıldan fazla "kıl dönmesi" problemi yaşayanlarda Dephyto Milano’nun etki süresi ortalama iki aydır. İyileşme döneminin uzaması, problemin derinlik kazanmasındandır. 
Ameliyat olmuş, fakat iyileşememiş veya nüksetmiş "kıl dönmesi" problemi yaşayanlarda Dephyto Milano’nun etki süresi iki ila üç ay sürmektedir.

- Tedavi bittikten sonra sorun belli bir süre sonra tekrar ediyor mu?

- Polifenol yönteminin en önemli özelliği nükse izin vermemesidir. Polifenollerin sahip olduğu kollajen sentezini uyarabilme yetenekleri sayesinde pilonidal sinüs deliğinin kapanmasıyla son bulan tedaviden sonra hastalığın aynı yerden tekrar oluşması mümkün değil.

- Peki, Dephyto Milano’nun her gün farklı bir iddia ile ortaya çıkan, malum, ürünlerden farkı var mı?

- Herhalde en büyük farkı klinik çalışmalarla etkisinin kanıtlanması ve tabi ki 1 hafta içerisinde keşfedilememesi.

- Ürün ile ilgili detaylı bilgiye nasıl sahip olabiliriz ve nereden temin edebiliriz?

- Ürün Seçkin Eczanelerde ve sadece www.dephyto.com sitesinde satışa sunulmaktadır.Dephyto Milano hakkında detaylı bilgi almak için 0212 590 2 590 nolu telefonu arayabilirler. Ayrıca uzman kadromuz ürünü temin eden hastalarımızla iletişim içerisinde olacak ve tedavi süresi boyunca ürün yetmediği takdirde takviyeleri ücretsiz vereceğiz. Burada tek beklentimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ile birlikte ürünümüzü kullanarak kıl dönmesi sorunundan kurtulan müşterilerimizin bizleri referansları ile desteklemesidir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA