Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kılıçdaroğluna turist sürprizi!
26 Mayıs 2013 Pazar 13:22

Kılıçdaroğlu'na turist sürprizi!

İl Başkanları toplantısının yapılacağı salonda turistleri görünce şok yaşadı.. Gerçek kısa sürede anlaşıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya'da partisinin Doğu ve Güneydoğu Anadolu il başkanlarıyla biaraya geleceği toplantı için girdiği salonda, kahvaltı yapan turistlerle karşılaştı. Otel yönetiminin toplantı salonunu habersiz değiştirmesinin şaşkınlığını yaşayan Kılıçdaroğlu, "Şurada oturayım da salonu bulsunlar" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya'da ikinci gününe küçük bir sürprizle başladı. Geceyi kızı Azime Aslı Nadir'in evinde geçiren Kemal Kılıçdaroğlu, saat 09.30 sıralarında evden ayrıldı ve partisinin Doğu ve Güneydoğu Anadolu il başkanlarıyla yapacağı toplantının gerçekleştirileceği Ramada Resort Lara'ya geçti. Kılıçdaroğlu, yanındakilerle birlikte toplantının yapılacağı bildirilen salona girdiğinde, içeride kahvaltı yapan bir grup turistle karşılaştı. Kısa süreli şaşkınlık yaşayan Kılıçdaroğlu, yanındakilere, "Şurada oturayım da salonu bulsunlar" dedi. 


Kılıçdaroğlu, il başkanlarıyla yapacağı toplantının salonu habersiz değiştirilince otel içinde uzun süre tur attı. CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök, otel görevlilerine "Salonu değiştiriyorsunuz, haber bile vermiyorsunuz" diye çıkıştı. Otelin havuz başından kalabalık bir grupla yürüyen Kılıçdaroğlu, otelin sadece görevlilerin geçişi için ayrılan kapısından çıkarak, toplantının yapılacağı Lara Family Club'e geçti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun il başkanları toplantısı basına kapalı devam etti.

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA