Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kim Kardashianın üvey babası kadın oluyor!
31 Ocak 2015 Cumartesi 16:09

Kim Kardashian'ın üvey babası kadın oluyor!

Gösteri dünyasının en renkli simalarından biri olan Kardashian- Jenner'lardan dudak uçuklatan haber geldi.

Yaklaşık bir yıldır konuşulan haber aileye yakın bir kaynak tarafından doğrulandı. Kardashian'ın annesi Kris Jenner'ın bir süre önce yollarını ayırdığı kocası Bruce Jenner, kadın olmaya hazırlanıyor. Aileye yakın bir kaynak, People dergisine yaptığı açıklamada eski Olimpik yüzücü Jenner'ın yakında operasyon geçirip cinsiyetini değiştireceğini ve ailesinin de bu durumu onayladığını belirtti. 

Aynı kaynak "Bruce, istediğini yapabileceği için çok mutlu" dedi.
Kardashian- Jenner ailesinin yakını olan kişi People dergisine, Bruce Jenner'ın ailesinin bir süredir bu fikre alışmaya çalıştığını ve sonunda da yavaş yavaş bu kararı onayladıklarını söyledi. 

65 yaşındaki Bruce Jenner'ın kadına dönüşme süreci de adım adım bir belgesele dönüştürülecek.

Bruce Jenner bir süredir manikürlü tırnakları, uzun saçları ve gitgide dolgunlaşan dudaklarıyla objektiflere takılıyordu.
Üç kez evlenen Bruce Jenner, altı çocuk babası. İlk evliliğini yaptığı Chrystie Crownover'dan 36 ve 34 yaşında iki çocuğu olan Bruce Jenner'ın ikinci evliliğini yaptığı Linda Thompson'dan da 33 ve 31 yaşlarında iki oğlu var.
Üçüncü evliliğini Kim Kardashian'ın annesi Kris Jenner ile yapan Bruce Jenner'ın bu evlilikten de 19 yaşında Kendall ve 17 yayında Kylie adında iki kızı bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA