Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Korsan TGBliler site hackledi!
17 Nisan 2013 Çarşamba 15:35

"Korsan" TGB'liler site hackledi!

Bazı internet siteleri "TGB Yurtseverler Grubu" adında bir grup tarafından hacklendi. Türkiye Gençlik Birliği, "Biz değiliz" dedi..

Kendilerine "Türkiye Gençlik Birliği Yurtseverler Grubu" adı veren bir grup, bazı internet sitelerine yönelik hacker saldırısı düzenledi. Ardından da şu ifadelerin yer aldığı bir açıklama yapıldı: "İnternet sitelerine '23 Nisan Türkiye'de NATO üslerine öfke günü', '23 Nisan günü Patriot füzelerine karşı protestoya destek ver', '23 Nisan günü saat 11.00 şehrin merkez meydanına gel ve Türkiye Gençlik Birliği'ni tut' haberlerini yerleştirdik. 23 Nisan'dan itibaren TGB umut eylemi yapmaz. Bu zamandan beri Türkiye Gençlik Birliği öfke-nefret eylemleri yapacak..." 

Ancak Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Genel Merkezi, grubun kendileriyle ilgisi olmadığını ifade eden bir açıklama yaptı. İşte o açıklama:

Bugün çok sayıda internet sitesi TGB adını kullanan kişilerce hacklendi. Sitesi erişime engellenen kişilerin bizlere ulaşması üzerine bizde durumdan haberdar olduk. "23 Nisan Türkiye'de NATO üslerine öfke" günü adıyla yayınlanan görselde, 23 Nisan günü patriotlara karşı eylem yapacağımız iddia edilmiş.

TGB, hiçbir zaman öfke-nefret eylemi yapmaz. TGB umut eylemi yapar ve coşkusuyla halka umut olur. Bu kişilerin TGB'yi tanımadıklarını buradan anlıyoruz.

TGB'nin 23 Nisan'da hiçbir şehirde patriotlara karşı eylemi olmayacaktır. Daha önce ilan ettiğimiz gibi 23 Nisan'da tüm yurttan TGB yöneticileri Ankara'da gerçekleşecek Milli Merkez Kurultayına katılacaktır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Türkiye Gençlik Birliği

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA