Leyla Liman Oruç / Yazar

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Leyla Liman Oruç / Yazar

Master'lı sapık!

06 Ocak 2016 Çarşamba 12:19

 

 

Konu güncel, malumunuz Diyanet işleri bir açıklama yapmış ”Nişanlı olan çiftlerin yakınlaşması günahmış”özeti bu. Tehlikeli ve günah!

Yutkundum cümleme başlarken. Yine malumunuz konu çok hassas.

Aslında yazıma başlarken sosyolojik olarak bugüne kadarki süreçte nişanlılığın ne anlama geldiğini ve nasıl bir değişim göstermekte olduğuyla alakalı bilgiler ve Din bilgisi kapsamında bu konu ile ilgili verilen fetvalar ve bilirkişi(!) açıklamaları birazda ayetlerden alıntılar yaparak konuya daha akademik yaklaşımla işlemeyi düşünürken bakın aklıma ne geldi!

Leyla dedim kendi kendime şu geçen gün tanıdığın ve hakkında birçok şey duyduğun adamın durumundan daha iyi akademik araştırma mı olur.

Bu açıklamayı yapan şahsa bağırarak soruyorum!

Adam 35 yaşında. Çok düzgün, yakışıklı, pırıl pırıl İtalyan tarzı giyinen, altındaki araba alın teri ile çalışarak kısa sürede alınabilecek türden değil. Çok fiyakalı hem de siyah. Adam yurt dışında okumuş ve Master yapmış. Güzel bir yerde oturuyor ve yaşam kalitesinin yüksek olduğu paçalarından akmakta!.Oturup uzun süre sohbet ettiğinizde vay diyorsunuz bir kızın rüyası eskilerin dediği gibi zetina dikiş makinesi değil evlenmek için bu adam olsa gerek.

Lafı hiç uzatmadan süslemeden direk soruyorum!

Fetva veren kişi siz acaba kızınız olsa bu adama verir miydiniz? Yoksa nişanlılık süresi dediğimiz süreyi başlatıp kızınızın bu adamı yakından tanımasına izin verir miydiniz?

Yapılan açılamanızdan anladığım şu; kadın erkek nişanlansın aileler görüşsün, bu gençler yalnız kalmasın, yalnız seyahat etmesin, birbirlerinin nefeslerini enselerinde hissetmeden nikah kıyıp sonrada gerdek gecesi denilen o gecede paket açılsın ve kadın için işkence başlasın.

Yahu bu adamın ağır sapık olduğunu siz dahi kolay kolay anlayamayacağınız halde tecrübesi az bir kızınız varsa, az okumuş ve az duymuş az insan tanımış kızınız varsa yandı ki ne yandı.

40 yaşında ancak duyduğum ki kendimle iyi bilgi dağarcığım var diye övündüğüm tarafımın meğer eksik olduğunu işte bu olayda anladım.

Adam ağır sapıkmış! Kızınızı bu adama verdiyseniz gerdek gecesi sabahında kızınızın cesedini alma ihtimaliniz yüksek. Sonra da “Öldü ama ah namuslu gitti, toprağa namuslu gömeceğiz " mi diyeceksiniz kızınızı?

Bazı insanlara diyorum ki; Yazıklar olsun sizlerin fesat kirlenmiş zihinlerinize!

Adam sevişirken partnerlerini boğuyormuş! Öyle teknik boğuyormuş ki 2 tekniği varmış. Tam bayılırken elini çekiyormuş. Eğer kızın sağlık problemi varsa ayvayı yedi!

Tansiyonu düşük ise hızlıca ölüme yaklaşıyor. .Adam beraber olacaklarının yaşına da çok dikkat ediyor hep küçük yaştaki körpelere yöneliyor. Bir yeri yemiyor çünkü tecrübeli kadınla yatağa girmeyi.

Bu sapıkların gay taraflarının yüksek olduğu ve vücut ölçülerinden dolayı zorlanıp bu manyakça yolları yol edindiklerini düşünüyoruz.

Masterli bu adam sapık, iyi eğitimli toplumda kabul gören bu adam pedofili, zenginliği dibine kadar yaşayan bu adam avlanmak için savunmasız ve tecrübesiz kızları takip ediyor.

Şimdi soruyorum!

Bu adamla nişanlanan kızınıza ne öğütlersiniz?

Namusunu koru gerdek gecesine kadar yaklaşma o gece sana yedek kefen ayarlıyoruz mu!?

Kızım bak bu adam ailemize bir çok yönü ile damat olabilecek gibi duruyor ama özel tutumlarını bilmemiz imkansız çünkü zeki insanlar bunu çok iyi kamufle edebilirler. Ancak onunla seyahat edildiğinde ve çok zaman paylaşımında bulunulduğunda açık verebilirler.Çok dikkatli olarak, kendine de zarar vermeyerek bu adamı tanımaya çalış, takıldığın yerde bize de danış beraber karar vermeye çalışalım mı dersiniz?

Zihni kirlenmemiş, zihni primitif düzeyde kalmamış sadece temel ihtiyaçlarına kafası basan insanları tez günde yanına al Yarabbi…

Allah’ım çocuklarımızı genç kızlarımızı ve kadınlarımızı bu çamur insanlardan sen koru Yarabbi.

Yolunuz ışıklı olsun tüm hemcinslerim.

Mutlu Kalın 

 

YORUMLAR
ÇOK İYİ
Tuncay SÖYLEMEZ
Bir kız babası olarak aynen katılıyorum düşüncenize. Çok güzel ve etkileyici bir yorum olmuş. Yüreğinize sağlık...
07 Ocak 2016 Perşembe 09:39
212.252.143.199
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA