Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Melek Subaşından Yalçın Çakıra dava!
06 Şubat 2014 Perşembe 12:36

Melek Subaşı'ndan Yalçın Çakır'a dava!

Program görüntüleri internette tıklanma rekorları kıran Melek Subaşı'nın televizyonda tamamen rol yaptığı ortaya çıktı.

Canlı yayında yalan makinesine bağlanan, bayılan Melek Subaşı kendisine verilen sözlerin yerine getirilmediğini öne sürüp 300 bin liralık dava açtı.

Subaşı, Flash TV'de 3 yıl önce Yalçın Çakır'ın programına katıldı. Programda kocasına büyü yaptırarak çenesinin tutulmasına neden olduğu iddia edildi. Kocasıyla çıktığı canlı yayında bayıldı. Programcı Çakır, kadını yalan makinesine bağladı. Subaşı'ya doğum tarihini sordu. O da "Muş" diye cevapladı. Canlı yayında herkesi ekran başına kilitledi. Kimi "Bu kadın numara yapıyor" derken, kimi ise kadının haline acıdı. Program görüntüleri, sosyal medyada izlenme rekorları kırdı. Bir yorumcu, "Eğer bu kadının ağlayışı rol icabıysa bu kadın oscarlık" dedi. 

KÂĞIT İMZALATTILAR 

Ancak internet fenomeni görüntüler oyundan ibaretti. Üç çocuk annesi Subaşı, 3 yıl sonra İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvurdu. Subaşı, Flash TV ve Çakır aleyhinde 300 bin liralık tazminat davası açtı. Dava açmaya parası olmayan Subaşı'ya, İstanbul Barosu Adli Yardım Bürosu'nca avukat Cengiz Yıldız ve Bayram Polat vekil olarak atandı. Dava giderlerinin karşılanması için mahkemeden adli yardım talebinde bulunuldu. İddiaya göre; Subaşı'nın bir çocuğu doğuştan engelli ve bakıma muhtaçtı. Tedavi masraflarını karşılayamıyordu. Subaşı'nın kardeşi, Çakır'a ablasının durumunu anlattı. Çakır da "Televizyona çıkarırız. Yardım eden olursa onlara veririz" dedi. Subaşı ve kocası, Flash TV'ye giderek Çakır'la görüştü. Okuma yazması olmayan çifte bir kâğıt imzalatıldı. Çifte ayrı ayrı odalarda "Birbirinize hakaret edeceksiniz, ne varsa sayıp dökeceksiniz" dendi. Subaşı'ndan yayında bayılması istendi. Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Yalçın Çakır, suçlamalara Medyatava'dan cevap verdi: 'Zamanlama manidar'

meleksu.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA