Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Miss Eurosia güzelleri Antalyada
30 Mayıs 2013 Perşembe 12:00

Miss Eurosia güzelleri Antalya'da

Yarışmanın Kırgız ve Rus temsilcisi iyi Türkçeleri ile dikkat çekiyor..

ANTALYA bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Miss Eurasia 2013 Güzellik Yarışması'nın adaylarına ev sahipliği yapıyor. 

30 ülke temsilcisi kraliçe adayının katıldığı yarışma kampında, adaylar final için hazırlanıyor. Profesyonel koreograflar eşliğinde çalışan kraliçe adayları taç takmak için yarışacak. Finalistlerin arasında yer alan Kırgızistan temsilcisi Anna Papova, iyi düzeydeki Türkçesiyle şaşırtıyor. Ülkesinde Türkçe eğitimi aldığını belirten Papova, "Türkiye'de çalışmak istiyorum. O nedenle Türkçe öğrendim. Zaten iki ülkenin dili birbirine çok yakın, hiç zorlanmadım" dedi. 

Aynı şekilde birkaç yıl İstanbul'da yaşadıktan sonra ülkesine geri dönen Rus Nastya Papko da mükemmel Türkçesiyle dikkat çekiyor. İngilizce ve Türkçe'yi de en iyi şekilde konuştuğunu belirten Papko, "İşlerim nedeniyle İstanbul'da 1.5 yıl yaşadım. Bu sürede Türkçeyi öğrendim. Şimdi ülkemde modellik yapıyorum. Arada bir de tatil için geliyorum" diye konuştu.

Antalya'da düzenlenen bu yarışmanın finalistleri arasında olmanın mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Papova ve Papko, büyük final için heyecanlandıklarını belirterek, "3 Haziran'daki finalde derece alırsak, Antalya'da kutlama yapacağız" dedi.

 

russ003.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA